Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan bejelentem, hogy...

Hamarosan bejelentem, hogy elmegyek. Hogyan reagáljak, ha rosszindulatúak lennének?

Figyelt kérdés

Lehetőségem adódott arra, hogy elhagyjam a toxikus munkahelyem. Főnökváltás történt nemrég, és a helyzet elég rosszra fordult, viszont nemrég felajánlották, hogy újra dolgozhatok a volt főnökömmel (akit nagyon szeretek), és ezt el is fogadtam. Félek, hogy rengeteg pletykának, és megvető pillantásnak leszek így áldozata, ezért még be sem mertem jelenteni, hogy hamarosan elbúcsúzom tőlük. Egyébként már a jelenlegi főnököm tudja és a helyettes is, aki olyannyira utál, hogy a szemem láttára direkt örömtáncot járt, mikor megtudta. Szokásom túlgondolni a dolgokat és nem tudom, hogyan reagáljak a rosszindulatúságra amit kaphatok, amikor megteszem a bejelentést.

(Egyébként a munkatársaim is érzik, sőt mondják is, hogy már nem érzik itt jól magukat, viszont félek, hogy a főnök telebeszéli a fejüket arról, hogy én milyen sz*r alak vagyok.)

Valamilyen tipp/taktika, amit észben tarthatnék?



márc. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne velük foglalkozz, mondogasd magadban, hogy te vagy az, aki innen szabadul és jobb helyre mész, ők meg maradnak...
márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol másnak a véleményével ?
márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázkodj. Mondj tőmondatokat. Ez van. Hát ez ilyen. Még két nap. Stb.
márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2/2 Ez is egy jó kérdés, de most nem erre keresem a választ :D
márc. 6. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért jelented be?
márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel egy épületben a volt kollégákkal ha elmész igaz? Máshová mész ugye?


Akkor meg ki nem sz**arja le?


Tudod mi van a legtöbb munkahelyen? Én már több helyen dolgoztam és több helyen több kolléga ment el, olyan aki már 15-20 éve ott volt hatalmas cimbik mindenkivel....kb. 1-2-3 nap és mindenki magasról lesz**arta, hogy elment.


Nagyon ritka ha egy kollégával megmarad a kapcsolat.


Magaddal törődj, én már 2x is belefásultam 2 munkahelyembe is, teljesen leragadtam, és minél tovább maradtam annál nehezebben keltem fel...az egész magánéletedre rányomja a pecsétet ha a munkahelyedre utálsz bejárni.

márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Csak annyit mondj:

"Köszönöm, a véleményed inkább téged jellemez".

márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tojd le őket, nem neked kell rosszul érezned magad mert egy toxikus munkahelyi környezetből elmenekülsz. A többi rosszindulatú getszivel ne foglalkozz, ők irigyek amiért te le tudsz lépni és mész egy normális közegbe.
ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!