Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bolti eladóként dolgozn...

Milyen bolti eladóként dolgozni? Mennyi a szabadidejük?

Figyelt kérdés
márc. 6. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Attol fugg, milyen boltban. Tobb boltban is dolgoztam (ruha,cipo,kozmetikum) mindegyik mas volt. Elelmiszerbe nem mennek.
márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én bevásárlóközpontban voltam.

Nem alkalmas mindenki személyisége a robotra, kiszolgálószemélyzetnek. Az enyém sem.

márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Én ruhaboltban dolgoztam,hét minden napján nyitva. A fizu jó volt, egyik héten 4,másik héten 3 napot, napi 12 óra.

A főnököm egy gyökér volt, azért mondtam fel.

Annyi előnye van, hogy nincs éjszaka, ünnepnap, túlóra.

márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezhetem, hogy eladóként mi számít jó fizunak?
márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg, de nem leszel előrébb, nagyon régen volt, 2007 talán. 125-130 körül vittem haza.

Előtte vendéglátóztam nem sokkal többért, de napi 16 órában, és ez ahhoz képest semmi megeröltető nem volt.

márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Én is végigmentem a vendéglátás, kereskedelem szamárlétrán. Soha többet egyik sem. De aki szereti az embereket, annak hajrá.

márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Lidl, Aldi, tsi biztos nincs pihenő, ott a lelket is kipréselik az emberből, ráadásul azzal a kis mikrofonnal állandóan figyelnek is, tudomásom szerint nem vehetik le, max a hivatalos pihenő időben, de valahol meg a wc-n se, mert pampognak érte.


Tescoban csupa kiégett vénember van, pár fiatal elvétve.

Sparban vegyes, de ott az utóbbi időben a nyomott árak miatt irdatlan a tömeg.


Ruha, műszaki, egyéb szakboltban szerintem unalmas, főleg, hogy az emberek nem nagyon vesznek mostanaság az elelmiszeren kívül mást. Fenn áll a veszélye, hogy le is húzzák a rolót vagy leépítik az alkalmazottakat.

márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó.
márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Jobb mint kétkezi szakmunkásnak lenni.
márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam virágboltban, ruházati boltban, lakberendezési boltban.

Fizu szar, szabadidő kevés, szabadság max évi egy hét, mert nincs aki helyettesítsen. Megbecsülés nulla mind a főnökség, mind a vevők részéről.

Mindenkit óva intenék attól, hogy kereskedelemben akarjon dolgozni! Kitanulni pedig végképp felesleges.

márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!