Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bolti eladóként dolgozn...

Milyen bolti eladóként dolgozni? Mennyi a szabadidejük?

Figyelt kérdés
márc. 6. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek nem vesznek elelmiszeren kivul mast? Nem ezt mutatjak a szamok.
márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Két munkakört kerülj, ha jót akarsz, a kereskedelmet és a vendéglátást.
márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Két munkakört kerülj, ha jót akarsz, a kereskedelmet és a vendéglátást."


Kifejtenéd bővebben, hogy miért kerüljem ezeket?

márc. 8. 13:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

röviden az emberek miatt...meg fogod gyűlölni őket, ha olyan a hely naponta több vérge ci vagy cirkuszolós vagy ostoba is lesz. Hosszabban: a munkaadók álalában válogatott taplók, újgazdagok, vagy multik bizonyítás kényszeres smasszerei ezekben az ágazatokban, követelnek de nem adnak és igazságtalanok. A kollégák nem összetartóak, furkálnak .

A fizetés rossz, ha leosztod munkaórákra és elvesztegetett hétvégékre munkaszüneti napokra,akkor derül ki igazán. Amikor mindenki otthon van és szórakázik vagy "shoppingol" te szopsz. utálni fogod az ünnepeket is, gyerekeid alig látod ha vannak .Szabadságra akarsz menni? Te leszel a közellenség. És az emberek kikészítenek...vagy már említettem ? :D

márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtem én is, mint vendéglátós:ha nem találsz melót a kereskedelemben, akkor két helyre mehetsz:konyhára, vagy takarítani. Kereskedelmi végzettségűek 90%-a konyhán vagy takarítóként köt ki. Mindhárom a legszarabb, legrosszabbul fizetett melók.
márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert lettem lepontozva, mikor napi tobb millios bevetelt zarunk es nem elelmiszerbolt vagyunk.
márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!