Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Es hogy van ma..?

Es hogy van ma..?

Figyelt kérdés

Tudom fura kerdes...de amiota ebbe jobban belegondoltam nem hagy beken :-D a kerdes.


Kb egy honapja vagyok egy cegnel. Jo kis munka, aranylag minden kollega rendes es jofej a fönökseg nagyresze is annak tünik. Persze nem mindenkivel beszelget az ember..


Na, mindenkepp az egyik fönök akivel az allasinterju is volt, aki felvett...na vele sokt talalkozom a konyhaban vagy a folyoson es mindig megkerdi Hogy vagyok , milyen volt a hetvege stb.


Eleinte o köszönöm jol, jo volt... valaszokat adtam. Aztan a multkor tenyleg rossz 7vegem volt. Iszonyatosan összevesztem a parommal aki egyenlore kiköltözött, az automat meghuztam, minden összejött.


Kedden kerdezte megint na hogy vagyok stb..es en elmondtam hogy bizony faradtan a baratommal szetmegyünk valoszinu, a kocsim egy vagyonba fog kerülni..


Utanna kicsit furan nezett. Persze nagyon kedvesen valaszolt...de atgondolva utolag azt hiszem mekkora hulye voltam hogy igy elmeseltem neki... vagy?


márc. 6. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elmondtad aztan ennyi..🤷🏽 bar burkoltabban is elmondhattad volna
márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ha nem kezd nyomulni, nem veszélyes
márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez berögzött udvariassági formula nála. Nem várt őszinte választ.
márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nála ilyen áludvariasság. Nem gondolta volna, hogy tényleg megosztod vele ezeket az információkat.
márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá igazán kíváncsi. Sajnos rossz embernek öntötted ki a lelked, de rá se ránts, holnapra úgyis elfelejti.
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!