Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen sajnos sorba...

A munkahelyemen sajnos sorba törik fel az öltözőben lévő szekrényeket,jelentve lett a vezetőségnek de sajnos csak a bejárathoz tudtak kamerát szerelni mivel bentre nem szabad a személyiség jogok miatt.Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Többeknek tűnt már pénz,pénztárca stb,egyszerűen tarthatatlan a helyzet már nem tudjuk mitévők legyünk,új lenyomatot valószínű nem hagy mivel valami eszközzel csinálja,tudtok valamit javasolni azért hogy lebuktatsuk a tolvajt?

márc. 7. 07:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én beszereznék egy olcsó mini kamerát, amit betennék a szekrényembe, fejmagasságban. Csak álcázni kell, nehogy elvigye a tolvaj.
márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem alsó szekrényem van kb olyan 60-70 cm magas,gondoltam én is arra de nem biztos látnék bármit is,mert kifeszíti a sarkát(gondolom benéz) aztán eldönti hogy érdemese tovább feszíteni vagy sem,nekem már hetek óta mindig kivan feszítve a sarka de még nem tűnt el semmim sem,mondjuk nem is hordok magamnál sem pénzt sem bankkártyát
márc. 7. 07:25
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Új lenyomatot? Régi sincs neki?
márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Gyürü, ekszer, penz marad otthon. esetleg kiragasztasz a szekrenyre egy cetlit hogy ebben a szekrenyben nincs "ertek" mint penz, gyürü, ekszer, hitelkärtya kodokkal stb...
márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Munka közben legyen rajtad övtáska és abban legyenek az értékeid
márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Először is, ne vigyél magaddal értéket. A pénztárcádban is maximum pár ezer forint legyen. A bankkártyádat hagyd otthon, a személyidet meg a lakcsímkártyádat tedd bele a telefonod tokjába vagy alulra vagy vegyél kinyithatósat aminek van zsebe és oldalra. A telefon is legyen mindig nálad.

Tegyetek egy mini kamerát valahova ahol nem feltűnő de látni lehet a szekrényeket álcázzátok vagy amit az 5-ös írt. Hajrá!!!

márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy combosabb ajtó vagy rács már megakasztaná. Tapasztalatom szerint nem akarnak bíbelődni ajtókkal, ezek csak egy alap feszítővasat visznek magukkal, nem mackósok.
márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan munkakörök ahova nem lehet vagy nem tudja magával vinni az illető az értékeit. Akik ezt javasolják kapjanak már a bucijukhoz.


Ki kell hívni a rendőrséget és ha nem történik semmi akkor ki kell találni valamilyen frappáns dolgot.

márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen,a vezetőség nem tehet kamerát de ti igen okosba mikor megvan az illető akkor csak meg kell neki mutatni és feltenni a költői kérdést magadtól leszámolsz.
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Es mikor van ideje barkinek ajtokat feszegetni? Senkinek se tunik fel ha valaki sokat hianyzik a helyerol?
márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!