Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a felmondási...

Mit tegyek, ha a felmondási időm alatt a kollégáim/főnököm bosszúból verbális és érzelmi bántalmazásokkal akarnak megtörni?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom a cégnél, a közelmúltban átszervezés miatt volt pár jövés-menés és mostanra én lettem a leggyengébb láncszem szakmailag és személyiségileg is. Régebben se éreztem már magamat odavalónak, de mostanra annyira rossz már, hogy 3 napja beadtam a felmondásom.


Azóta folyamatosan masszív bicskanyitogató megjegyzéseket tesznek rám, köpködnek, kutyának néznek, egyértelmű hogy érzelmileg meg akarnak törni amiért otthagyom a céget. És ez egy irodai munka, nem prolikkal dolgozom együtt.


Valamelyik nap a feleségem és gyermekem kontextusában volt egy komoly szexuális jellegű sértegetés (nem írom le) ami miatt a sírógörcs és verekedés között próbáltam egyensúlyozni. Főnököm szintén vegzál, irreálisan dobálja nekem a feladatokat, felmondásom óta drasztikusan többet mint a többieknek. Szabadságom már nincs szóval nem tudok semmit kivenni, tb pedig nem játszik meg semmi bajom úgyse írna ki a háziorvos 1 hónapra.


De ezt ép ésszel nem tudom felfogni, azt se, hogy bírom még ki a maradék 27 napot.

Ti mit tennétek most a helyemben, hogy ne szenvedjek ennyit?



nov. 18. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Betegallomany. Ellenseges kozegben nem toltunk felmondast
nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1: És milyen betegségre hivatkozva menjek betegállományba? Sajnos magamba tudom csak fojtani a fájdalmakat, a háziorvosnak még az se tűnne fel, hogy esetleg mentális beteg vagyok (nem mert tartom magam). Persze ő is megérne egy misét, kis túlzással a tipikus "ha leszakad a lábad akkor talán kiírrak táppénzre" fajta.
nov. 18. 12:15
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Dokival beszelj. Az majd kitalaja.
nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt élem át most én is :D Én csak két hónapot voltam ennél a cégnél, de egy rakás szar, felmondtam, 2 hét a felmondási idő, ugyanígy csomó feladatot sóznak a nyakamba, ha valamit elrontok, megalázó kommenteket tesznek, ilyen gusztustalan közegben szerencsére soha nem dolgoztam korábban és 1 hét múlva többet nem is fogok. Pergesd le magadról, az az ő nyomoruk, hogy ilyen alja emberek, azt a pár hetet túl lehet élni, utána többet nem kell látnod őket. Ha más nem hasmenésre hivatkozva kiíratod magad az utolsó hétre vagy ilyesmi. Én is ezt fogom tenni, utolsó pár nap biztosan nem megyek már be.
nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

betegállomány. bennem fel se merült hogy 1 napra is bemenjek a felmondási idő alatt. A 30 napból 8 időarányos szabival telt, a töb bi meg TP.

ennyi.

nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 és mit mondtál az orvosnak hogy kiírt ennyi időre?
nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem én válaszoltam, de egy normális doki úgy ír ki, ahogy kéred. Engem simán pszichikai alapon kiírt és indokolt volt, mert látta rajtam a pánikot, hogy még mindig be kell járjak a napi szívatásért.
nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Loal
nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

Menj táppénzre.


28/f incel

nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
betegállomány vagy simán nem mész be. én még soha sehol nem jártam be felmondás alatt. vagy házidoki vagy simán "elfelejtek" bemenni.
nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!