Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tinálatok esett már meg...

Tinálatok esett már meg munkahelyi zaklatás, molesztálás valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Akár főnök a dolgozót, akár dolgozó a dolgozót. És ha igen, végül mi lett?

márc. 7. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha, se a mostani, se a korábbi helyeimen.
Igen, kommentben mesélek róla.
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont interjún kerültem hasonló helyzetbe. Egyedül interjúztatott a férfi tulajdonos, aki kb. 30 évvel idősebb volt nálam. Elég konkrét ajánlatot kaptam. Azt hittem, valami rossz vicc. De nem az volt, úgyhogy gyorsan el is jöttem.
márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Darius- ***** válasza:
100%
Igen. Tapizas . Rám öntötte a vizet. Aztán kezdte törölni a szalvétaval a hasam. Utána le akarta vetni a pólómat, de nem hagytam.
márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2: És utána volt még valami?
márc. 7. 10:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A munkahelyemen évekkel ezelőtt volt egy műszakvezető, aki több nőt is megkörnyékezett, eleinte apróbb beszólások, míg a mellékhelységbe is követte a hölgyeket. Volt aki belement, és volt aki nem. Cserébe jobb bánásmódot kaptak volna a munkahelyükön, ezek a nők. Valaki felnyomta az igazgatónál, és utána azonnal kirúgták a műszakvezetőt is, és azokat a nőket akik belementek ebbe az egészbe.

Ez volt az Audi.

márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: Kecskeméten?
márc. 7. 11:16
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Kecskeméten Mercedes van, kérdező. Az Audi Győrben van.
márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Darius- ***** válasza:
100%
Nem, mert megmondtam neki, hogy a munkahelyi intim viszony miatt mindkettőnknek problémája lehet. Aztán megértette.
márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7: De ez ténylegesen zaklatás volt, vagy pedig csak közeledni próbált? Mert azért nem ugyanaz a kettő.
márc. 7. 12:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a főnököm mozdult rám, ölelgetett simogatta a hátam kezem kezdetben, aztán többet is akart, elküldtem a francba és felmondtam.
márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezek a gec.ik miért nem rettegnek a börtöntől...
márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!