Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg egy olyan országban...

Tényleg egy olyan országban kellene élnem a többi nővel együtt, ahol a “férfiak” szerint normális a molesztálás? Így kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1183..


Nagyjából mintha bangladeshben lennénk ahol csoportosan az utcán erőszakolnak nőket..

szóval az itt válaszolok szerint ha egy szórakozóhelyen megfogják a fenekem, az teljesen normális, illetve ha molesztálnak akkor én vagyok a hibás…

Lázálmom van?


2022. júl. 19. 04:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Kissé túl hisztis vagy. És persze ebben a kérdésben már másokat költöttél hozzá a fantáziádból, fenék nem is volt pl az eredeti kérdésben, pláne nem erőszak.
2022. júl. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
1es , a válaszok problémásak, de rohadtul, sajnos én is megnéztem ezután és hányinger konkrétan.
2022. júl. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan kérdező ne hisztériázz, foglalkozz inkább a TÉNYLEGES problémákkal - mint hogy a férfiaknak nem jut pna, mert a nőknek az egekben vannak az elvárásaik :(


Amúgy meg időtlen idők óta ez megy; ha a férfi hozzád akar nyúlni, akkor hozzád nyúl, ha meg felszólalsz ez ellen akkor vagy hazudsz, vagy hisztikézel, vagy megérdemelted. Mindeközben meg ha ne adj' isten egy férfire akár csak futólag ránéz egy meleg pasi, azt már molesztálásnak élik meg, és írják a kis leveleiket Orbánnak, hogy tiltsa be a homoszexualitást, mert ők képtelenek egy ilyen világban élni.


Amit tenni tudsz az az, hogy sportolsz, tanulsz önvédelmet, és nem bízol random jött-ment palikban. De az, hogy társadalmi szinten komolyan legyen véve ez a probléma...? Áhh.

Hallottad hogy hogy beszélnek a képviselőink a nők helyzetéről? Az egyik még odáig is elment hogy ha minden nő szülne legalább 5 gyereket, akkor megszűnne a családon belüli erőszak. Nem hiszem hogy lenne az országban olyan férfi akinek prioritás lenne a biztonságérzeted (max apád) szóval indulj ki ebből, ha megoldást akarsz.

2022. júl. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
"Tényleg egy olyan országban kellene élnem"... Nem... Menj ki Svédországba, az ott élő rengeteg muszlim biztosan jobban tiszteletben tartja a nők jogait.
2022. júl. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Ohh ezt én is tapasztalom, bezzeg mikor egy ilyen alámnyúlás után kitörtem a pasi fogát még én voltam a mocskos útszéli:-D
2022. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

A legtöbb férfi szerint nem hiszem, hogy normális lenne a zaklatás. A probléma az volt, hogy egyből leállatoztad az összeset, és gondolom emiatt elkezdtek provokálni. Tele van az oldal frusztrált idiótával, mit vártál?

Amúgy én férfi vagyok és csaptak már rá a seggemre házibuliban (egy nő). Annyi történt, hogy dumáltunk egy kicsit, nem lett világvége. Persze megértem ha valakinél ez tabu.

2022. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja a Facebookon a nemi eroszak ön röhögnek.... Ha megkérdezik hogy mi benne a vicces nem tudja megmondani.... Felnőtt családos emberek..
2022. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
Igen az orszagba minden ferfi olyan mint az a nyomi diszkos reteg -.-' nekunk ferfiaknak meg olyan orszagba kell ahol minden no pucsitos kepet rak ki bohocra sminkelve
2022. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shaddark ***** válasza:
61%

Nos, nem véletlenül csak a 20. században kezdődött az emancipáció.

Egészen a modern világig ez a férfiak kötelessége volt, nem az állam rendvédelmi szerveié. És egy kicsit még mindig az.

Erre egész egyszerűen nincs erőforrása a gazdagabb országoknak sem. Jó lenne, ha lenne de nincs. Ettől (bocsi, de így gondolom) sokkal fontosabb dolgokra (egészségügy, oktatás ...) sem jut elég pénz.

Sajnos ez még mindig elég gyerek cipőben jár - félre ne értsd, amit a nők eddig elértek, hogy "asszonyi állat"-ból nők lettek akik közel egyenlő jogokkal rendelkeznek az fantasztikus eredmény. De még messze a vége ennek a munkának, ami a történelem síkján csak néhány pillanattal ezelőtt kezdődött. Még nem jár ott az emberiség.

Amúgy fiúknál ez ugyanúgy probléma, csak ott nem a seggüket fogják meg hanem másként abusálják őket a "nagyfiúk".

A megoldás ha megtanulod megvédeni nagad, vagy olyan baráti, párkapcsolati ... szociális hálót alakítasz ki ami megvéd ilyesmiktől.

Én is voltam már régebben pl. az akkori párom munkahelye elé megvárn ia kollégáját hogy helyre tegyem pár tockossal a mihez tartás végett. Ez ilyen, a világ nem tökéletes, nekünk kell azzá tennünk, nem érdemes szerintem az állam (idegenek) segítségére várni.

2022. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én nem is az emberek véleményére vagyok kiváncsi, hanem hogy a rendőrség miért nem büntet meg végre egy fogdosást mondjuk?

Akinek meg férfi létére egy no hozzaert a fenekéhez, az meg ne hasonlítsa már ahhoz, hogy egy 50 kilós not egy állat magához rángat…

2022. júl. 19. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!