Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kifakadok és megírom annak...

Ha kifakadok és megírom annak aki fogdosott hogy mit gondolok róla és hogy traumát okozott, akkor könnyebben el fogom tudni engedni, mégha esetleg bajom is lesz belőle? Illetve ez mennyire számít molesztalasnak?

Figyelt kérdés

Elég speciális helyzet

1 évvel ezelott dolgoztam hostessként külföldi bárban, étteremben,(nincs benne semmilyen kválkodás, mielőtt bárki ezt gondolná) szórólap osztás, koktél osztás, útbaigazítás a munka. egy fiatal barátom segített kijutni. Májusi szezonban voltam, aztán szeptemberben visszamentem még egy hónapra.

Májusban találkoztam a fő szervezővel, aki egy 40es házas férfi

Akkor alig beszéltünk, elkérte az instam, ennyi


Mikor visszamentem szeptemberi szezonban, munka előtt arcra puszit adott, este mikor a csapat elment együtt bulizni átkarolta a derekam, többször beszélt hozzam.

Egyik este odáig fajult a dolog hogy hátulról atolelt és úgy táncolt velem amíg le nem esett és eltoltam magamtól, ezt megismételte 3x

Majd mikor hajnalban a tengert fotóztam a club előtt a parton, szinten odajött és hátulról atolelt, itt már ráütottem a kezére és mondtam hogy mi van a feleségeddel? De csak elnevette és azt mondta hogy ugyan már csak viccel.


Ezen kívül egyszer meg a medence mellett is felkapott és eljátszotta hogy bedob, majd máskor beugrott mellem a medencébe és azzal “viccelt” hogy a víz alatt megfogta a lábam és magához húzott.


kamaszkorom óta szociális fóbiás vagyok és pánikbeteg, többször előfordult már hogy valamilyen sokkoló szituációra képtelen voltam reagálni.

Ha kiabálnak velem pl az iskolában, munka során képtelen vagyok megszólalni.

Volt már többször olyan hogy az utcán, szórakozóhelyeken, odajottek, hozzam értek és egyszerűen képtelen voltam reagálni.


Tudom hogy ez furcsán hangzik de nekem ez az egész csak egy pár hónapja esett le hogy valójában mit is csinált és hogy ez mennyire illetlen volt, sőt gyanítom már zaklatás kategória.

Természetesen soha tobbe nem megyek vissza oda dolgozni, de nem hagy nyugodni a dolog.


Meg akarom írni neki hogy mit tett és meg is fenyegetem hogy elmondom a feleségének.

Viszont ha ezt megteszem felek hogy bosszút all.


Mit tegyek?

Ha nem teszek semmit örökre emeszteni fog.

Sírni szoktam emiatt itthon és duhrohamaim vannak(borderline is vagyok)


2023. júl. 12. 12:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Ő nem fog semmit se érezni, neki nem fáj az egész. Hiába írod ki magadból az érzéseidet, ő nem fogja fel.

Amivel tudsz neki ártani, hogy a feleségének beköpöd és megmondod mekkora gennyládával van együtt.


De ne felejts tanulni is az esetből: ne add meg az instán a neved random idegeneknek és ne próbálj olyan jeleket küldeni, hogy elérhető vagy.

2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
1es, szerintem a kérdező nem a csávónak akar rosszat, hanem magán akar könnyíteni. Ehhez meg nem kell, hogy a csávó bárhogy is reagáljon.
2023. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%

Ez semmi...

Gyerekes dolog...

Tetszettél neki,ráment a próba-szerencsére...

Hagyd a fenébe...

2023. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Fúha. Az okozott traumát, hogy átöleltek? Nőjj fel.
2023. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

3-4, gondolom ti az araknofóbiásoknak is azt mondjátok, hogy "ez csak eg ypók".

Nem bűn nem érteni az emberekhez, csak akkor ne szóljatok hozzá az ilyen témákhoz.

2023. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A felesége nyilván sejti hogy egy tahó a faszi,nyilván többízben meg is csalta màr a nőt. Ebbe nem kavarnék bele, az ő döntése,kivel van együtt.


A cégnél mondjuk lehetne panaszt tenni,nyilván ha fő szervező,akkor még van felette tulajdonos stb… mivel gondolom nincs bizonyítékod,erre nem fognak sehogy reagálni.

Ha van bármi bizonyítékod (amire az ilyen ordenáré alakok azért odafigyelnek hogy nyomot ne hagyjanak), akkor fel lehetne jelenteni.

Google-n ha van értékelési opció,le lehet húzni őket,vagy más véleménynyilvánító platformon.


Összegezve,ez a hajó ebből a szempontból elúszott, ellenben terápia keretében feldolgozhatnád ( a problémáid miatt is kéne).


Sajnálom és megértelek,16évesen hasonlót éltem át a főnökömmel diákmunkán, az mellett,hogy alig fizetett ki, nem jelentett be,és a borravalóimat is elvette.

2023. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

1. Ha szocfóbiád van ,a francért vállalsz emberekkel kapcsolatos munkát?

2. Messzi van ez a zaklatástól, a traumatizálástó még messzebb, pláne hogy 1 év elteltével esik le...

2023. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

3.vagyok

5.Pontosan,azt mondom!👍

Kérdező!

És mit hoz még az élet,ha ezen kiakadsz???

2023. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes történet.

A szoc.fóbiások általában nem szokták magukat illegetni kiöltözve tömegeknek. Számomra ez a kettő súlyosan ellentmond.


Aláírom, hogy nem bánt veled illő módon, de egy év után ezt már hiába akarod felhozni bárkinek is, ki fog röhögni jogosan. Gondolom nála ezek rutinosak, és éppen ezért nem is fog emlékezne semmire belőle.

Az viszont baj, hogy ekkora traumát okozott ez számodra, hogy máig elkap miatta a sírás.

Egy jó pszichológust ajánlok neked, a traumák kezelésében nagyon otthon vannak. Egyedül ez nem fog menni, csak emészteni fogod magad, ha kiírod magadból akkor is.

És ha már ott vagy, a borderline-al is kezdhetne valamit, mert az viszont tényleg ijesztő. Számomra pl. instant kizáró ok bármiféle kapcsolathoz.

Jobbulást kívánok.

2023. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9 tudod ha nekem egy kva azt mondja hogy megerőszakolták, én neki adok igazat

Mert ő is mondhatja hogy nem veled nem akarom, most nem akarom vagy meggondoltam magam


Az utolsó dolog amit én valaha csinálnék hogy érdekből hagyjam hogy hozzam érjenek


A hostess munka pedig nem arról szól hogy illegeted a picsad, hanem hogy egy nívós bárban nem 120 kilós nőket akarnak látni a bejáratnál, hanem csinos lányokat


Arról nem is beszélve hogy a munkámmak semmi köze nem volt ahhoz amit ez a 46 éves ember csinált velem, nála több mint 20 évvel fiatalabb lánnyal


Kérdés nélkül többször hátulról hozzam nyomta magát, mikor reggel meglátott odajött és arcon csókolt, majd szinten kérdés nélkül megfogta a labaimat a medencében 10 másik ember előtt


Arról nem beszélve hogy ha egy szociális fóbiás ember kasszazik, az már nem gond mert oda nem kell a külső, de ha csinos ruhában egy bárban dolgozik akkor már egyből mutatja magát és hozza lehet érni

Undorító az áldozat hibáztatás


Szomorúan, tanácsért jottem ide, mert 8 hónapja nem tudok már aludni sem emiatt és nem tudom mikor hogyan írjam meg neki


Aki Szeritem meg normális hogy akaratod ellene elkezd szorosan olelgetni egy középkorú f@sz, meg kérdés nélkül arcon csókol, miközben otthon van a vele egyidős felesége, akkor éld át te is

2023. júl. 13. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!