Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nőgyógyász hogyan tudja...

Egy nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés de engem valóban érdekelne, hogy egy egészséges férfi nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni azt, amikor egy nő meztelenül (akár csak félig), széttárt lábakkal fekszik előtte és neki ugye hozzá is kell érni, bele kell nyúlni magyarul, illetve mellvizsgálatkor ugyanúgy megtapogatja. Nyilván hozzá van már szokva, ez a dolga, olyan ez neki mint egy péknek a kenyér, de azért ez mégis más.


Gondolom foglalkozásától függetlenül ő is ugyanúgy él nemi életet, amikor valószínűleg izgalomba is kerül a női test láttán. Hogyan tudják a kettőt külön választani? Ezt nem troll vagy perverz kérdésnek szánom, komolyan érdekel.


márc. 9. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha hiszed ha nem, nem minden nő, aki odakerül bombázó, vannak idős nénik, túlsúlyos nők stb. És nem csak férfi lehet nőgyógyász. Nyilván biztos vannak olyan helyzetek, amikor vonzónak talál egy nőt a doki, de ez bárhol, bármelyik melóhelyen előfordulhat, hazamegy kiveri aztán kész, ez mindenki magánügye.
márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy egyértelműen arról van szó, amikor nem 80 éveseket vizsgál éppen, hanem olyanokat aki más helyzetben az esete lenne.
márc. 9. 15:45
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok nőgyógyász, mégsem jönnék izgalomba ha akár TOP nő is steril körülmények között, esetleg úgy hogy még 1 ember ott van mellettem meztelenre vetkőzne, felfeküdne egy asztalra és széttenné a lábát. Ez azért még elég kevés.


Egy nőgyógyász pedig sok olyan dolgot is lát, amit én soha életemben nem szeretnék látni.


A férfiak pedig nem a női test láttán jönnek izgalomba, hanem a gondolatoktól, amiket ehhez a látványhoz társítanak.


Ha most megnézel 2 nagy mellett, fej és a láb nem látszik, tényleg csak a 2 mell, nem fog felállni a farkad, nyugtázod, hogy ez 2 (nagy) mell. De ha már elkezded a gondolataidat abba az irányba vinni, hogy "hú, ezzel lehetne mit kezdeni", "jól megdugnám" stb.stb., akkor izgalomba kerülsz. Nem látványtól, hanem a gondolatoktól amiket hozzá társítottál.

márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
#3 Na ne mondd! 😲 Ez legalább olyan hatalmas észrevétel, hogy "Nem a disznó van bezárva, hanem az ólajtó."
márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Munkaként tekintenek rá, nem pedig szexuálisan. Csak szimplán egy mentális elhatározás kell hozzá.

Volt nőgyógyász ismerősöm, míg közelebb laktak jártunk át sütögetni, meg ilyesmik, rákérdeztem mert engem is érdekelt. Akkor azt mondta, hogy fel sem merül benne, hogy szexuálisan izgalomba jöjjön, vagy bármi, mert neki ez a munkája és ő azért van ott, hogy segítsen a hozzá kerülő pácienseken, meg teljesen hétköznapivá válik számára a női nemiszerv látványa. A párjára viszont párjaként tekint, akit szeret és akihez vonzódik. Illetve sokszor találkoznak olyan esetekkel, amikor eléggé nagy problémák vannak a páciensek intim részein és az sem kellemes.

márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
#5 Ez nagyon szépen hangzik, természetesen egyetlen nőgyógyász se fogja bevallani még magának se, hogy "Ejj bazzeg, de jó piñája volt ma annak a szöszinek!", nemhogy még másoknak.
márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Én el tudom képzelni, hogy valamely férfi azért IS megy nőgyógyásznak, mert szeret puncikat nézni. Mi a baj ezzel? Nem fog kikezdeni egy nővel sem, de legálisan leskelődhet..
márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
8# A proktológusok között meg biztos van sok seggfétises.. Nyilván nem az összes, de szerintem sok ilyen van.
márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Sok éve mentem rákszűrésre, helyi sztk, ahova volt az első szabad időpont, oda jelentkeztem be, nem volt jelentősége.

Egy számomra nagyon vonzó doki volt, se előtte se utána nem

láttam.

Vizsgálatnál semmi, de amikor mondta, hogy jöjjön a mell vizsgálat, húzzam fel a ruhát. (bő nyári ruha volt), akkor azért megváltozott az arca, még egy halk "mmmm" is elhagyta a száját. Még el is nevettem magam.

Jó pasi volt, így poén volt, lehet egy vén kecske lett volna, nem vihorászok, de még jól is esett, hogy napi 40 pin@ után jó rám nézni.

márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
#9 Ha vén lett volna, akkor nem esett volna jól ez az "elismerés"?
márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!