Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nőgyógyász hogyan tudja...

Egy nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés de engem valóban érdekelne, hogy egy egészséges férfi nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni azt, amikor egy nő meztelenül (akár csak félig), széttárt lábakkal fekszik előtte és neki ugye hozzá is kell érni, bele kell nyúlni magyarul, illetve mellvizsgálatkor ugyanúgy megtapogatja. Nyilván hozzá van már szokva, ez a dolga, olyan ez neki mint egy péknek a kenyér, de azért ez mégis más.


Gondolom foglalkozásától függetlenül ő is ugyanúgy él nemi életet, amikor valószínűleg izgalomba is kerül a női test láttán. Hogyan tudják a kettőt külön választani? Ezt nem troll vagy perverz kérdésnek szánom, komolyan érdekel.


márc. 9. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Lehet jól esett volna, nem tudom.

De így jobban, hogy kifejezetten jó pasi volt.

Végülis ez a történet lényege, hogy az orvos is férfi, és szerintem elfeledkezett magáról egy pillanatra, de aztán észbe kapott és újra "orvossá" vált.

márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
9. Olyan jó hangulatúan írtad le, jót nevettem😉
márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
11# Ez a szitu kitűnő példa az ész megáll fasz feláll érzésre.. 😂😂😂🤣😅
márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 nem tudom, nem néztem oda 😂
márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
14# De az álló f.sz tuti rádnézett. Bocsánat... 😂😂😂🤣😅😆🙈🙈
márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt mondom, hogy persze, persze 99%-ban mégiscsak betegként tekintenek a nőkre, de azért van azaz 1% akiket igenis vonzónak tartanak és akkor csak-csak előbújik a férfi. Ha egy bárban futnak össze azzal az 1%-al, akkor azt meghívják 1 italra is :D
márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

"Ejj bazzeg, de jó piñája volt ma annak a szöszinek!"


Hát nem tudom, látnak napi 30 pinát, most őszintén, ez nekik ott tényleg kb. olyan, mint a péknek a kenyér.

márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Velem kikezdett, de nem azert, mert a nemi szervemet vizsgalta. Arc, beszelgetes, szemelyiseg alapjan vonzodott. Nem tudom, komolyan elhiszed-e, hogy egy vagina kolposzkoppal, ultrahanggal minden belso nemi szervet vizsgalva izgalmat valt ki koncentralas, munka kozben.
márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
önuralom kérdése. minden ember kéeps rá, hogy uralja a vágyait. HA ezt nem is szeretik hangoztatni vagy tanítani
márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtad, hogy minden nőgyógyászt hivatalból kasztrálnak? (madárizmusjel)
márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!