Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nőgyógyász hogyan tudja...

Egy nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés de engem valóban érdekelne, hogy egy egészséges férfi nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni azt, amikor egy nő meztelenül (akár csak félig), széttárt lábakkal fekszik előtte és neki ugye hozzá is kell érni, bele kell nyúlni magyarul, illetve mellvizsgálatkor ugyanúgy megtapogatja. Nyilván hozzá van már szokva, ez a dolga, olyan ez neki mint egy péknek a kenyér, de azért ez mégis más.


Gondolom foglalkozásától függetlenül ő is ugyanúgy él nemi életet, amikor valószínűleg izgalomba is kerül a női test láttán. Hogyan tudják a kettőt külön választani? Ezt nem troll vagy perverz kérdésnek szánom, komolyan érdekel.


márc. 9. 15:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, amikor a kislányom ovis volt, többször volt tetűjárvány az oviban, és nézni kellett itthon rendszeresen a haját, hogy van-e benne élősködő. Normál esetben azt láttam, ha ránéztem a lányom hajára, hogy de szép, jól áll neki az adott frizura, amikor viszont „vizsgálni” kellett a haját, akkor arra koncentráltam, hogyha találtam benne egy fehér kis izét, hogy eldöntsem, korpa vagy serke... Na, pontosan így lehet a nőgyógyász is, a punci a rendelőben egy vizsgálandó „tárgy”, és ki kell szűrnie minden rendellenességet, utána meg kezelni. Ami még szintén megvan, a legtöbb paciens nem éppen topmodell, jó páran még csak átlagosak sem. Idős néni, kórosan elhízott nő, ápolatlan paciens stb. Ja, és még arról is ejtsünk szót, hogy közel sem mindenki csak szűrésre megy, hanem mondjuk büdös és/vagy furcsa színű, állagú folyással, kinövéssel stb., ezek nem éppen gusztusos dolgok. Nem állítom, hogy nincs olyan, hogy a nőgyógyásznak megtetszik a beteg, de abban biztos vagyok, hogyha sor kerül a vizsgálatra, akkor ott átvált a már részletezett üzemmódba.
márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az orvos ott csak egy darab húst lát és nem emberi lényt. ;)
márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Egy nőgyógyász hogyan tudja helyén kezelni a dolgokat?"


Hát pont, hogy a helyén kezeli a dolgokat! A puncinál, hol máshol kezelné?? 😆😆

márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!