Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok manapság olyan...

Elvállalnátok manapság olyan melót ahol a fizu kevés de a felelősséget krva nagy?

Figyelt kérdés
Bp. nettó 300e
márc. 10. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Egyáltalán hogy merül fel ilyesmi?
márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek olyan szempontok. Pl, ha ez segítene olyan tapasztalatot szerezni, amivel leléphetek egy év után máshova.
márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Max ha van benne jövőkép.
márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy maga a munka nagaon tetszik. De semmi más előnye nincsen, és nem lehet vele fejlődni sem.
márc. 10. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Bármi lenne az, inkább hobbiként próbálnám megvalósítani, munkának meg olyat keresnék, ahol van perspektíva és jólét.
márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem!
márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 ha van mögötted jó háttér. mint a tanárnőknél a férj egy rendesen fizető melóval. a tanári állás elég hasonló. nagy felelősség, nem könnyű, nem fizeti meg az állam, mégis sokan csinálják elhivatottságból.
márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Hasonlóan kerestem állami cégnél, pénzügyön. Soha többet. Vagy a felelősség legyen kevesebb (és a munka, mert belepurcantunk egészségügyileg, mentálisan, fizikailag, lelkileg, mindenhogy), vagy a pénz legyen jóóóval több.

Én tavaly váltottam, nagyon megérte. Max. harmad annyi munkám van, és már több a fizum is.

Az egészségnél és a családnál semmi nem fontosabb. Ezt egy életre megtanultam a saját bőrömön.

márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De mi ez a krvanagy felelősség? Nekem pl. a repülésirányító munkája annak számít, de nem is 300 nettóért dolgozik. Ha olyasmire gondolsz, mint a BKV buszsofőr, bár felelősségteljes, nem olyan óriási felelősség van rajtuk, a bérezésük is szerényebb. Szóval nem biztos hogy 300 nettóért valóban annyira nagy felelősség lenne rajtad.
márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!