Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lassú a munkavégzésem?

HunLo kérdése:

Miért lassú a munkavégzésem?

Figyelt kérdés

Én szerintem velem van a hiba ,mert mindig mindenben lassú voltam valamiért és nem tudom ,hogy miért.

Tud valaki segíteni?



márc. 11. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Mégis milyen választ vársz erre a kérdésre?

Ha tudod hogy lassú vagy, akkor próbáljál meg gyorsabban dolgozni, mert lehet hogy ki is rúghatnak érte.

márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Mert ember vagy. Mindenkinek más a tempója, egyéni preferenciák vannak.

Csak ezt az emberek 80%-a nem fogja fel. Sajnos sok munkaadó is van közöttük. Hová kell rohanni? Vagy teljesítménybéren vagy? Akkor persze érthető, de nem fejtetted ki, mit jelent, hogy lassú vagy.

márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen ,de nem tudok gyorsabb lenni!

Nem tudom ,hogy ennek mi a kiváltó oka.


,,Mégis milyen választ vársz erre a kérdésre?"

Pl:Hasonló személynek a válaszát aki átment egy ilyenen,bármiféle ötlet arra ,hogy miért van ez.

márc. 11. 19:21
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem teljesítmény béren vagyok!Rendes óra bérért.

Egy munkadarabnak az elvégzésére van 15perc.

(Nyílván vannak munkadarabok ,amik nagyobbak sőt óriásiak ,amiket senki nem tudom megcsinálni ennyi idő alatt az mindenkinek 30perc kb ),de vannak kisebb munkadarabok is amikkel végezni kellene és én rendszeresen túllépem ezt az időt 10-15 percel sajnos ,mert nekem egyszerűen annyi idő kell ,hogy rendesen megtudjam csinálni.

márc. 11. 19:29
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos így nem tudom, hogy mi ez a pontos munkadarab, de megértem, ha több konkrétumot nem akarsz írni.

De hogy érzed, reálisabb lenne a te 25-30 perced, hogy normális legyen? A többieké ennyi idő alatt tökéletes? Ha máshogy kezdenél hozzá?

Mióta vagy ott? Bocsi, csak ugye konkrét munka nélkül tippelni tudok.

márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

,,Mióta vagy ott?"

1hónapja vagyok ott .

A többiek már évek óta.

A többieknek a munkavégzéséről nem tudom ,hogy tökéletese.Hallottam olyan mondatokat másoktól amiről azt birom lekövetkeztettni ,hogy nekik sem sikerül mindig úgy ahogyan kellene ,ami a minőséget illetti.De én szerintem általánosságban nekik sikerül jóra megcsinálni illetve közel 15perc alatt.


,,De hogy érzed, reálisabb lenne a te 25-30 perced,"

Nem gondolom azt ,hogy az ennyém reálisabb lenne ,mint az ő 15percük.


,,Bocsi, csak ugye konkrét munka nélkül tippelni tudok.

Én szerintem nem feltétlenül a körülményekben kell keresni az okokat ,mert én sajnos mindig lassú voltam.

márc. 11. 19:45
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert lassú fefogású, tompa agyú vagy.
márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valamit belül kellene állítani.
márc. 11. 19:53
 9/19 A kérdező kommentje:
De a tompa agyúság ,hogy okozza a mozdulatok lassúságát?
márc. 11. 19:55
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Én is lassú vagyok, de én még tudom oldani a felmerülő helyzetet.

Szerintem nincs gond veled. Ilyen vagy. Inkább azzal van baj, hogy nem fogadod el magad.

márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!