Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan vészelitek át a napot...

Hogyan vészelitek át a napot ha munkanap előtti este nagyon berúgtok de muszáj bemenni másnap?

Figyelt kérdés
márc. 13. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Másnaposan voltam már dolgozni. Igyekeztem kerülni az embereket és sok folyadékot ittam.
márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megyek be másnaposan. Inkább beteget jelentek.
márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
1: Az feltűnő is lehet ám, ha valaki sok folyadékot iszik. Van, hogy azért szondáztatnak.
márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En egyszer mentem vsak diszko után alvás nelkul dolgozni. Akkor se kellett volna. Majdnem állva is elaludtam és sztem érezni is lehetett.

Másnap meg egesznap javitanom kellett amit elrontottam amit másnaposan csinaltam es nem fizették ki azt a napot amikor javítok.

Jobban jártam volna ha be se mentem volna ezért meg se érte szenvedni a meloban.

márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak akkor fordult elő, amikor sikerült csapatépítőt egy csütörtöki napra szerveznie a HR-nek és aztán este majdnem az egész kollektíva elment még inni is. Pénteken mindenki másnapos volt, valaki el is aludt a számítógép előtt így végülis nem volt belőle semmi, tekintve hogy tényleg majdnem mindenki érintett volt a dologban. Délben el is lettünk engedve.
márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előrelátó vagyok és nem iszom le magam olyankor, amikor másnap jelenésem van valahol.
márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem iszok ha másnap meló van.
márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!