Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időből 2 hét van...

Felmondási időből 2 hét van hátra leszámolásig. Durván szemétkednének veled, szívatnának eltűrnéd, vagy táppénzre mennél ?

Figyelt kérdés
márc. 16. 07:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondanák a főnököt is beleértve a kollégáid, hogy ostoba vagy, semmirevaló, értelmi fogyatékos, új helyen is hülye leszel. Minek jöttél ide, ha nem bírod, te életképtelen...
márc. 16. 07:05
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Felháborító!!!😡

Hogy lehet így beszélni valakivel,menj táppénzre, ne hagyd hogy kicsináljanak!

márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én mind a 30 napot táppénzen töltöttem ki. Tudod ki kíváncsi az ottmaradók vergődésére.
márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy táppénzre mennék, ha ez az egy eszköz van a mocskok ellen. Igaz én nem csendben, hanem egy jó kis gúnyos "bírjátok ti helyettem is, na szevasztok" kíséretében.

Miért nem opció az asztalra baszni, vagy mondjuk rájuk? Mitől félsz, hogy kirúgnak?

márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Minden munkahelyemen az utolsó napig becsületesen dolgoztam, még ahelyett is, aki utánam mondott fel, majd másnap táppénzre ment.

De ebben az esetben leszarnám, tutira kiíratnám magam, beszéljenek így egymással.

márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Örüljél, hogy felvettek és betanítás alatt kaptál fizetést szöveget ordítva kapom. Mit képzelsz magadról (mellé ordítós káromkodás több embertől) duma megy, ha nem tetszik valami. Mi a f&szn&k jöttél ide a jó édes ...azt....húzzá is innen...
márc. 16. 07:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék, lefeküdnék 2 összetolt raklapra, aztán műszak végén mennék haza. Mit tud csinálni, kirúg? Az addig megkeresett pénzemhez úgysem nyúlhat.
márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egymással is káromkodnak a kollégák állandóan, ez családias légkör szerintük
márc. 16. 08:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Panaszkodsz még, hogy miket mondanak, ami nyilván nem normális, vagy fókuszálod a problémát és megoldod?
márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan fajta ember vagyok aki leszarja és csak mosolyogna rajtuk. Olyan emberekre akik alattad vannak nem éri meg stresszes lenni. Akik így viselkednek azok pedig nagyon lent vannak érzelmileg és mindenhogy is. Jó látni mikor ezek az alja emberek azon idegeskednek, hogy én milyen vagyok. Még rá is teszek egy lapáttal néha hagy higyjék milyen hülye vagyok. 😂 Már az jó érzés, hogy én jól érzem magam ők meg pattognak. Amúgy is csak irigykednek, hogy neked van választásod és elmész. Nekik valószínűleg csak ez van és muszáj ott szopniuk.
márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!