Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időből 2 hét van...

Felmondási időből 2 hét van hátra leszámolásig. Durván szemétkednének veled, szívatnának eltűrnéd, vagy táppénzre mennél ?

Figyelt kérdés
márc. 16. 07:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A volt munkahelyemen igazán szemét "csapat" volt, inkább falka. Amikor felmondtam, egyik még elkezdett sopánkodni, hogy fogják majd bírni az éves mérleg időszakot (pont jókor, februárban mondtam fel). Közöltem velük mosolyogva, hogy ez már nem az én gondom.

Nyakamba akarták vágni a 2,5 hónap felmondási időt, erre mondtam az osztályvezetőnőnek, hogy akkor táppénzre megyek, tehát nekik sem lesz jó, mert addig nem tud mást felvenni helyettem. Így két hét lett csak, addig kibírtam a hp-k között.

márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlen, hogy ilyen szinten célkeresztbe raktad magad. A gyökérokok függvényében döntenék
márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezeket biztosan nem lehetne megcsinálni. Van gyakorlatom leoltani az ilyen típusú embereket anélkül, hogy mocskos lenne a szám.

Ezt a többiek is nagyon jól tudják, tehát velem nem kezdenének ki. Békésen telne el a felmondási időm, ebben biztos vagyok.

Sajnálom, hogy vannak emberek, akik az ilyen élethelyzeteket nem tudják a helyükön kezelni.

márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!