Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak vagy mit csináljak?...

Felmondjak vagy mit csináljak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Két hónapja mondtam fel a Starbucksban, mert már elegem volt a vendéglátásból. Kb egy hónapja dolgozom egy cégnél, ami már a "szakmámban" van (21 éves vagyok még egyetemre járok), de utálom az egészet. Amúgy is van rengeteg más feladatom, szét vagyok esve (de a pénz kell), és ezzel aztán főleg se energiám, se kedvem nincs foglalkozni, de azt hittem, hogy ezt végre szeretni fogom. Jelenleg annyira stresszel ez az egész, hogy legszívesebben most felmondanék, de az emberek kedvesek, kaptam céges laptopot meg telefont meg minden egyebet, ráadásul egy barátom is itt dolgozik és nem akarok senkit megbántani, sem csalódást okozni (yes im a people pleaser), reméltem, hogy elkezdem jobban élvezni a feladataim, de őszintén utálom az egészet. Mit csináljak?

márc. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Várd ki a próbaidő végét és, ha akkor is ugyanígy fogod gondolni, akkor move on. Addig nézegethetsz más pozíciókat.
márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A vendéglátásból jövő emberek mindig így járnak, és aztán úgyis újra visszamennek a vendéglátásba.
márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem jártam így például.

Vendéglátásból a kereskedelemben mentem. Segített annyiban, hogy rájöttem, soha többet egyik sem, csicska munka, hogy másnak dolgozzak, mást szolgáljak, a nagy lóvét meg azok vigyék el, akiknek pénteken 12-kor bezárul az iroda, én meg hétvégén is szolgáljam a hülye embereket, akik nemhogy fejlődnének, egyre rosszabbak, a fizetés pedig nyilván nem arányos az elvárásokkal.

márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most utálod a szakmád akkor biztos ebben akarsz dolgozni?


Igazságszerint ha kell a pénz nincs más választásod... Ez az a nagy betűs ÉLET amirőo beszéltek a tanárok meg mindenki... Itt nem válaszhatsz sok mindenből. Üdv a valóságban.

márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes az, hogy mit szeretsz csinälni, mert akkor abban kellene elhelyezkedned. en pl ettermi vendeglätäsban dolgztam 10 evet( de max 2-4 evet egy helyen) aztän nagykonyhai termelesre vältottam mert itt nics idiota vendeg csak egy lista amit meg kell idöre fözni... kevesebb stressz, kiszämithato melo es jo fizu... Nem mäsnak kell megfelelni, hanem csak sajät magadnak.
márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!