Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt csinálnád így?

Ezt csinálnád így?

Figyelt kérdés

Kettő munkád van. Mindkettő közel 1 és 4km.

Az egyik 8órás, a másikat te osztod be ( de mivel 4re kész vagy, a másikra is jut napi 2óra kb), ebbe már sok idod energiád es penzed van. De a szerda du. és a vasárnap szabad lenne.

A párod támogatna és segítene


márc. 18. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
nem
márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg tudod csinálni a feladatokat, nem utálod a dolgot és megéri, miért ne?
márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Anyagiaktól függ, de első hallásra azt mondom, hogy simán.
márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ülő munka mindkettő.
márc. 18. 18:58
 5/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy hogy melyik munkával mennyit lehet keresni.
márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Csináltam pár hónapig 2+8 órát (mindkettő szinte helyben volt), és még szabadnapom sem nagyon volt. Ja, és fizikai munka, nem lehetett leülni.
márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Neki az egyik irodai közigazgatási munka, a másik az művészi kreatív munka.

Neki azért egy, néha két szabad délutánja lenne hetente.

Ő azt mondja nem fogja bírni én inkább csak azt látom h nem akarja.

márc. 18. 22:58
 8/23 A kérdező kommentje:
A baj h szerinte nem marad így ideje semmire. Pihenni tud minden nap kicsit nem kell itthon csinálnia semmit. A szabad délutánon pl fél óra mozgás beleferhetne
márc. 18. 23:02
 9/23 anonim ***** válasza:

Tudod, a NÉHA lenne egy-két szabad délutánja, meg fél óra mozgási lehetösége, az kevesebb, mint ami a börtömben a raboknak van.

Én semmi esetre sem csinálnám, ha semmi szabadidöm sem lenne, emellett minden nap hajnaltól estig valamit dolgozni kellene munkahelyeken.

márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"A párod támogatna és segítene"


Aha, szóval te vagy a párja és próbálod ráerőltetni, ő pedig nem szeretné. Ebben mi a támogatás?


Nem minden a pénz, én is sokkal jobban preferálom a szabadidőt, mint a munkát. Kellett hozzá két évtized, hogy megtanuljam, de már sokkal könnyebben mondok nemet, mert tudom, hogy igenis kell a szabadidő, főleg, ha azt a párommal tölthetem.


Ha pedig a párom akarná nekem megmagyarázni, hogy mikor és mennyit pihenhetek és ő akarná beosztani az időmet, ezt nem támogatásnak érezném, hanem irányításmániának.

márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!