Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számodra mi a rémálom munka,...

Számodra mi a rémálom munka, ami sose csinálnál? Volt már horror munkád, voltak borzalmas kollégáid?

Figyelt kérdés
Dolgoztál ilyen helyen? Most mit dolgozol?

febr. 14. 09:43
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A rossz munkakörülményeket, vagy a bunkó munkatársakat nehezebb elviselni?
febr. 14. 09:44
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkáztam több helyen is, amik közül voltak jobbak és rosszabbak is. Egyszer voltam egy helyen ahol egyesével kellett szedegetni papírokat és a végén még a súlyát is lemérték, hogy stimmel-e. Nagyon monoton volt, mentünk körben és csináltuk egész nap a kollégákkal. Maga az épület egy koszos raktár volt, a táskát alig lehetett letenni valahova, ahol nem volt méteres piszok. Jó nagy zaj is volt, a kollégákat nem is lehetett érteni, ha beszéltek hozzám. Közben a főnök is ott káromkodott, meg beszólogatott.

Ennek ellenére gondoltam, hogy kihúzok pár napot, hetet ott, mert kellett a pénz.

Mikor legközelebb mentem, mondták, hogy elfelejtette mondani, hogy ne menjek többet, mert sokat hibáztam, meg lassú voltam. Pedig én amúgy nagyon igyekeztem, rengeteget megcsináltam így is+ első napom volt, szokni kellett még.

Aztán láttam utána, hogy még mindig keresték a megfelelő biorobotot. De amúgy elégtetel volt, hogy amint kijöttem, csörgött a telefonom, egy másik munkára hívtak, ahol nem kellett megszakadni és többet is fizettek. De legalább láttam, hogy ilyen helyek is vannak és becsülni kell, ha az ember normális körülmények közt dolgozhat, ahol becsülik a munkáját.

febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Futószalag mellett állni. A monotónia és az egy helyben állás miatt.
febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

Bármi, ami alkalmazotti állás. Nekem az a rémálom, belegondolni, hogy másnak termelem a milliárdokat, én meg kapok cserébe valami alamizsnát.


A munkával sehol nem volt amúgy bajom. Dolgoztam “bárkit felvesznek” helyeken is meg jobb helyeken is. Mindenhol meg lehet találni, amiért szívesen bemész, vagy a társaság, vagy egyéni célok, de nem csinálnám egy életen át. Ha kell egy kis gyors pénz elmegyek melózni általában pár hónapot max. De dolgozom a saját projektemen közben.

febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
61%

számomra is a monoton munka a legrosszabb. az Ido sem megy, meg ki se használom a full potencialom.


a bunko munkatársakat lehet kezelni...

febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szó szerint horror munkám 😃 Egy horror témájú panoptikumban voltam jegyszedő, direkt úgy volt kialakítva a kiállítás, hogy csak a horrorfilmek szereplői voltak megvilágítva, egyébként nem volt világítás a teremben és esténként, mikor mindenki elhagyta a termet, nekem kellett egyedül visszamenni és egyenként végignézni a viaszszobrokat, hogy mindegyik sértetlen. Nem volt kellemes érzés 😃


A rémálom munka számomra a szalag mellett állás. Nem csak a monotonitása miatt, hanem mert rettentő megalázónak gondolom ezeket a munkákat.

Mindig is felnéztem azokra, akik ezt csinálják. Tudom, hogy nagy részük rá van szorulva, de borzalmas lehet.

febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Minden olyan munka ahol nincs semmi interakció és egész nap ugyan azt kell csinálni az számomra rémálom. Volt ilyen, bár az számítógép előtt történt, de eluntam rajta az életem.


Illetve minden olyan munka számomra rémálom lenne ahol az empátiát kell használni és emberekkel kell ilyen szempontból foglalkozni. Én egyszerűen erre alkalmatlan vagyok.

febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

bkv!

posta!

aldi őrzés!

gyorséttermek mindegyike!

euronics!

alphasonic!

top cop group


Kb a jóég mentsen meg az összestől, ha módom lett volna kihagytam volna mindet!

febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Tanítás. Nem bírom a neveletlen gyerekeket, márpedig egyre több van belőlük.
febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kórboncnok, vagy sebész biztos nem lennék, pedig bírom a vért.
febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!