Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretitek a kötött, 8 és...

Szeretitek a kötött, 8 és 16-17 óra közötti munkarendet?

Figyelt kérdés

márc. 19. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem ad egy rendszert.
Alapvetően igen, de egy-két hátránya van (pl. nehezebb ügyintézni mellette).
Nem, mert teljesen keresztülvágja a napot (viszonylag korán is kell kelni, és estére se sok mindenre jut idő).
Egyéb, leírom.
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy ilyen munkabeosztás egy irodában!
márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kötött munkaidőt, se a 8-9 órás munkavégzést. Évek óta 6 órában dolgozok. Jelenleg még kötött munkaidőben. A cég most dolgozza ki a kötetlen munkaidő részleteit, remélhetőleg hamarosan bevezetik.
márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatos munkarendben dolgozok, napi 8 órát, heti 2 szabadnappal. Egy hónapban egy teljes, meg egy fél hétvége jár. Én ezt jobban szeretem, de nekem nincs szükségem az állandó hétvégére (nincs gyerek például). Azt pedig kifejezetten szeretem, hogy vannak hétköznapra eső szabadnapjaim. Úgy tudok ügyet intézni, vásárolni, vagy csak fent lenni a városban hogy nincs tömegnyomor :)
márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Homeoffice van, intézni tudok bármit. Viszont fix szabad időm van. Amúgy én 9:00-17:30 dolgozom (vagyis most 6 órában 9:00-15:00), de lehet variálni kicsit, pl 8-kor is kezdhetek vagy 9 után is, csak legyen meg heti szinten az adott óraszám. Most ugye napi 6 órában vagyok, amit úgy osztok be, hogy néha péntekre ne maradjon (levelezős egyetem miatt). Ha nincs óra péntek reggel, akkor egyszerűen 6+6+6+7+5, ha van, akkor 6+8+8+8+0 órát dolgozom.
márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose dolgoztam ilyen beosztásban és remélhetőleg sose fogok; számomra rémálom lenne az ilyen kötöttség.
márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kötöttségeket. Vállalkozó vagyok, akkor dolgozom, amikor kedvem van és hatékonynak érzem magam. sok esetben ez éjszaka van.
márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én delelottos-delutanos váltott műszakban dolgozom 6 órában, nekem jobban bejön így, mintha szetcs*szne az egész napot. De így sem szeretnék vagy csak délelőttös vagy csak délutános lenni, meg egy héten keresztul sem.
márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nem dolgoztatják le az ebédidőt!
márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem vagyok koránkelős. Inkább maradok tovább, de szeretek 8-9 között felkelni és úgy beérni munkahelyre.


Kedvencem az, hogy ezért mindig megszólnak az ott lévők, akik eljátsszák a nagy mártírt, hogy ők bezzeg már fél 8-ra beértek. Aztán persze mindegyik panaszkodik, hogy beért és egyedül volt ott :D


Párszor mentem be pontosan 8-ra, soha senki nem volt ott. Akik jöttek időben azok is kimentek kávézni, boltba, trécseltek, effektív munkát nem végeztek. Ezért sem szeretek idő előtt bemenni. Így mire beérek már lemegy a traccsparti és mindenki nyugiban dolgozik.


Néha zavar, hogy elmegy kvázi a napom cserébe ott van 2 nap hétvégén amikor azt csinálok amit akarok. Nekem ez így nagyjából jó.

márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is dolgoztam igy,de nem is szeretnék.Rohadt lélekromboló lehet ugyanaz az időpont,ugyanazok a kollégák ugyanaz minden,minden nap.
ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!