Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angliában tényleg nem bírja...

Angliában tényleg nem bírja sokáig az időjárást egy normális időjárásban felnőtt külföldi?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig bírják? Elkerülhetetlenül beáll a depresszió?
márc. 27. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Mi a 'normális'? Csak mert neked, meg egy brazilnak vagy egy mongolnak nem ugyan az.

A másik, semmi sem elkerülhetetlen, csak a halál. Engem pl. nem visel meg a borúsabb idő.

márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Normálisan a napsütést értem, tehát ahol van elegendő napfény, esetleg évszakok. Az angol időjárás rendkívül ritka, ha nem egyedi.

márc. 27. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok országban Angliához hasonló az időjárás, az onnan érkezők bizonyára könnyebben bírják.
márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Bármeddig bírhatja akárki, és nem feltétlen velejárója az ottani éghajlatnak a ""depresszív hangulat. ( Azért nem írtam depressziót, mert az egy komolyabb betegség) Amúgy a térképen látszik, hogy nem olyan nagyon sokkal kevesebb a napsütéses órák száma. Németország, Franciaország, csehország, de szlovákia egyes részein is hasonló a napsütéses órák száma. Évi 1-2 hetes nyaralással ki lehet bírni. Meg alkalmazkodik is a szervezet idővel. Ha meg nem, amire kisebb az esély , le lehet onnan lépni. [link]
márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
én a napsütéstől és a melegtől leszek depressziós, nem vagyunk egyformák
márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Olyan ez, mint bármi más környezeti dolog: faluról nagyvárosba kerülni, hegyek közül sík vidékre, stb. A többség többé-kevésbé képes hozzá alkalmazkodni és nincs nagy hatással a lelki jólétére, valaki meg sehogy sem tudja megszokni. Ha te a nyári 30 fokban érzed magad igazán elemedben, akkor valószínűleg gondjaid lesznek mondjuk a skót éghajlattal (Anglia, főleg London éghajlata nem különbözik annyira Nyugat és Észak-Európáétól. Hollandia, Németország északi része, Dánia, stb. eléggé hasonlóak)
márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak ilyen savanyu a szolo mendemonda. Meg nem olyan rossz az ido ahogy sokan eloadjak. Sok nemzetisegu kollegam van, egyik se depresszios az ido miatt, pedig vannak akik evi 500 napsuteshez vannak szokva.
márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Én Belgiumban èlek évek óta.Itt is sokat esik az eső,ès idegesít is.Egyszer emlèkszem két hétig folyamatosan esett,na akkor volt egy pont,amikor úgy éreztem,hogy teljesen kikészültem idegileg az időjárás miatt
márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!