Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor a munkahelyen beszól a...

Amikor a munkahelyen beszól a műszakvezető valamiért vagy siettetni kezd, beteges hogy azt gondolom rá, hogy "te meg rákosodjál meg"?

Figyelt kérdés
Ezt vagy valami ehhez hasonlót
ápr. 5. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

Nem "beszól", hanem az a dolga, hogy jobban menjen a munka, de ettől függetlenül is becstelenség tőled, ha a halálát kívánod.

ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
1: Szerintem nem a halálát kívánja a kérdező. Csak egyszerűen gondolatban káromkodik egyet, így vezeti le a feszültséget, amit a főnök kötözködései okoznak. Kb. mint mikor valaki azt gondolja ilyenkor, hogy "Húzz már el a halál náthás f*sz*ra!"
ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Én ennél durvábbakat szoktam magamban gondolni, ez a minimum.
ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Akkor tanuljon más káromkodást.

De még jobb lenne, ha megértené, mi a munkája ennek az embernek.

ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szolovjov ***** válasza:
88%
Én is voltam műszakvezető, alig tudtam megszabadulni attól a beosztástól. Nekem is volt hogy muszáj volt noszogatnom őket, mert némi kiesést még ki tudtam dumálni, de amit nem lehet lefedni kieső időkkel azt nem. Én meg nem vagyok hajcsár, így inkább visszaálltam közéjük dolgozni, a műszakvezetést meg lepasszoltam.
ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem beteges.
ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Azért ne szépítsük! Léteznek kötözködős főnökök, akik a kákán is a csomót keresik, és 5 másodpercnyi megállásért is üvöltöznek.
ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez van :D A gondolatok sokszor csak úgy jönnek, ha nem komolyan. Nyílvan megbántad. Lényeg, hogy nem mondtad ki.
ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit primitív. Én csak arra gondoltam, hogy jó lenne oldalbaverni a főnökasszonyt, amikor a székem mellett állva baszott le sokadjára.
ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyet gondolni, kívánni, mert megy za magától is.
ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!