Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy fiú kollégám aki...

Van egy fiú kollégám aki nagyon sokat oda jön hozzám beszélgetni, de kib@szott izzadság szaga van, ti hogyan jeleznétek felé hogy valami nem oké?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki kioktatna .Nyilván azért jár oda hozzám, mert bejövök neki, tudattam is már vele hogy nincs esélye, de hogyan lehetne vele közölni ápolja le magát mert kegyetlen izzadtság szagú?

Azt se akarom hogy besértődjön


ápr. 7. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig másképp nem megy. Mi van, ha megsértődik? Nem a szagra kell hivatkozni, hanem hogy dolgod van, és ne udvaroljon neked, mert nem akarsz vele párkapcsolatot.
ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Hova le? Hogyan?
ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nekem munkatársam van ilyen. Ha nem jó a légjárás a gyárban, nem viccelek akár 5 méterről is meg tud csapni a ruszli szag :D
ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Néha nekem is a szememet csípi olyan büdös
ápr. 7. 18:21
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy dobja ki a hagymákat a hóna alól!

En sem értem, hogy nem érzi, hogy büdös en erzem magamon, ha neha hagymaszagom van. Minden szagot érzek magamon.

Lehet igénytelen.

Vagy az is lehet, hogy beette magat a szag a blúzába es mar hiaba mossa es nincs más cucca

ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok hagymát es kezdj rálehelni es közeledj hozzá
ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Néha nekem is a szememet csípi olyan büdös"


Nem értem hogy lehet ennyire büdösnek lenni. Szerintem ezek az emberek napokig nem fürödnek.

ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, ez genyóság, de én jelezném a HR-en, hogy nem lehet tőle meglenni, mert nagyon kellemetlen, erős szaga van.
ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor odajön, menj el onnan. Előbb-utóbb érteni fogja.
ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!