Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 19 éves lány 45 éves férfihez...

19 éves lány 45 éves férfihez önként miért megy oda beszélgetni???

Figyelt kérdés

Munkahelyen az egyik gyakornok lány 19 éves látom hogy rendszeresen odamegy beszélgetni az egyik 45 éves férfi kollégához.


Nem munkával kapcsolatban beszélnek hiszen hallom.


Így viccelődnek, társalognak, de ugyanolyan hangulatban mintha a lány egy vele egykorú fiúval beszélgetne , néha mintha flörtölgetne.


Önmagában ez is fura de most már egyre gyakrabban el szokta kísérni a lányt a buszmegállóig is, láttam a parkolóból ahogy kísérgeti a kiscsajt.


Erre nem magyarázat az a szöveg hogy dehát kollégák és hát miért ne beszélgetnének.


Én is beszélgetek idősebb férfi kollégákkal de önként soha nem kezdeményezek velük beszélgetést, csak és kizárólag munkával kapcsolatos dolgokról, és olyanról nem is beszélve hogy nem engedném soha hogy kísérgessenek.



márc. 24. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

Megértem a csajt, hogy inkább az idősebbekkel beszélget, a saját, húszas korosztály (tiszt.a kiv.) egy komolytalan csoport.


Én is mindig az idősebbekkel jöttem ki jól.

És nem lehet mindig a munkáról beszélgetni sem.

Ők lehet megtalálták a közös hullámhosszot.


És ha esetleg ki is alakul köztük valami, mi van akkor? Semmi. Neked pedig pláne semmi közöd hozzá.

márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

# 1


de hogy alakulhatna ki???


hát a lány apja 50 éves!!!


ez a pasi meg 45


:D

márc. 24. 15:32
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Ne légy már ennyire kotnyeles istenem. Vagy te szeretnéd meghúzni a csajt?
márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Lehet tetszik neki. Miért lenne ez olyan hihetetlen? Nekem nem jönnek be a 35 feletti pasik még 27 éves létemre sem, de ettől még neki tetszhetnek.
márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Még jóformán gyerek a csaj, gondolom megnyugtato számára egy apafigura.
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
De amúgy mi a fsz közöd van hozzá? xd Úgy utálom az ilyen kotnyeles embereket.
márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
#5 az apakomplexus amúgy full beteges dolog, most komolyan normális dolog lenne egy párkapcsolatot, szexuális viszonyt egy apafigurával keverni? Valami az ilyeneknél biztos nem kerek, nem is akarok belegondolni, mi történhetett velük gyerekkorukban…
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Te komolyan azt hiszed, hogy minden beszelgetes, emberi viszonylat szexualis erdeklodesre korlatozodik? Ennyire ostoba vagy?
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

„...önként soha nem kezdeményezek velük beszélgetést, csak és kizárólag munkával kapcsolatos dolgokról, és olyanról nem is beszélve hogy nem engedném soha hogy kísérgessenek.”


Oké, így már minden világos: irigy kutya vagy, mert téged kerülnek a kolégáid a beszűkült látókörű "elveid" miatt, mintha csak egy múltszázadbeli sóhivatalban dolgoznál...

márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Erre nem magyarázat az a szöveg hogy dehát kollégák és hát miért ne beszélgetnének."


Már miért ne lehetne az? Az én munkahelyemen 17-től 65 éves korig mindenféle korú és nemű ember előfordul, és bármelyikkel eldumálgatok, ha olyan kedvem van, együtt megyünk kajáért délben, együtt megyünk boltba délután, stb. Olyanokkal is szoktam lógni, akik az én gyerekeim lehetnének korban, meg olyanokkal is, akik az én anyám/apám, mégse vonzódok egyikhez sem, csak munkahelyi haverok vagyunk.

márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!