Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az, ha álláskereső...

Mire jó az, ha álláskereső megválik a munkahelyétől, a volt főnöke körbe telefonál, hogy ne alkalmazzák máshol semm?

Figyelt kérdés

Mi értelme van?

Miért jó az hogy nehezítik másnak a megélhetési lehetőségeit?

Ha már nincs közük egymáshoz, akkor nem mindegy hol van és mit csinál?


ápr. 8. 16:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
cool story bro
ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszi bro!


Már csak a miértjét kéne tudni, meg a mire jóját.

ápr. 8. 16:53
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Városi legenda, nem telefonál senki sehová. Amúgy is kit hívna fel, a saját konkurenciáját, hogy segítsen nekik? Ugyan már. Ha olyan rossz voltál, egyedül is be tudod bizonyítani, hogy miért ne alkalmazzanak. Ha meg nincs veled probléma, pont nem egy telefonálás fogja eldönteni.
ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen meséket paranoid skizók szoktak terjeszteni.
ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
Mi ez az Andersen történet?XD
ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nos kedvesnek éppen nem mondható és egymást felpontzó hisztiző munkáltatók vagy csoportvezetők vagy céges nyaloncok, akik most ajvékolnak itt, hogy a módszereik szóba kerültek!


Itt van pár ilyen történet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Vagy szerintetek ez mind én voltam, más fiókokból? Azért azt nem lehet mondani, hogy mindenki paranoid.

ápr. 8. 17:09
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Ott bukik az egész kamu sztori hogy nincs olyan pozíció hogy "főnök". Ezt csak azok hiszik akiknek az irodai munka valami misztikus milliókat fizető dolog ahova lehetetlen eljutni hacsak nincs 250iqd meg 10 diplomad....

De a valóság az, hogy mindenkinek a főnökének van főnöke de az sem a hajcsár főnök hanem aki mindent igyekszik koordinálni. Ergo a főnököd telefonjára a kutya sem kíváncsi nem értem mit hiszel.... Tegyük fel hogy a "főnököd" felhívja a város összes cégének az ügyvezető igazgatóját hogy cső kispista vagyok ne vegyétek fel szabojoskat.... Szerinted majd azt mondják hogy jajj oké hát így már nem fogjuk xDDDD hülye vagy

ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
GOndolkodj már kicsit, KIKET hívna fel a fönök? AZ összes általa ismert céget vagy honnan tudná, kiket akarnál megkeresni? Ilyet csak az hihet el, aki annyira ostoba, hogy még levegöt is csak akkor vesz, ha mondja neki valaki
ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ja és azok odaát mind kamuznak, mi?


A showbuissnessből pl. egyre több híresség nyilatkozik emiatt. De nem mindenki dolgozik a showbuissnesben, oké.


Egyszer elmentem az új munkahelyemnek egy csoportos tájékoztatójára, ami nem showbuisness volt, hanem egy egyszerű adminisztrációs meló. Ott a HR-es azt mondta, hogy érdemes a főnökkel jóban lenni, mert volt már náluk olyan, hogy valakit kirugtak az egyik ágazatból, és körbe telefonált, még vagy 10 helyre, hogy ne alkalmazzák őt.


Miért mondta akkor ezt a HR-es? Hazudott, vagy ijesztgetésből? Na?

ápr. 8. 17:28
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg az ilyen főnököt. Manapság ilyen aligha fordul elő, mert inkább azt éri el, hogy hozzá nem megy senki.
ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!