Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az, ha álláskereső...

Mire jó az, ha álláskereső megválik a munkahelyétől, a volt főnöke körbe telefonál, hogy ne alkalmazzák máshol semm?

Figyelt kérdés

Mi értelme van?

Miért jó az hogy nehezítik másnak a megélhetési lehetőségeit?

Ha már nincs közük egymáshoz, akkor nem mindegy hol van és mit csinál?


ápr. 8. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
34%
Könyvelőirodám van, én bizony szóltam a városban ismerős kollégáknak, hogy kivel jártam rosszul. Miért? Mert elég, hogy én megszívtam vele.
ápr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
En evek ota korhäzi konyhät vezetek, es Münchenben es a környeken nincs olyan korhäz ahol ne lenne exkollega... ha olyan ember jelentkezik ahonnan van kontaktom, persze hogy fölhivom mert nem akarok valami lusta es hatalamom mäniäs idiotäval szivni aki egy huslevest sem tud megfözni...
ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy is kit hívna fel, a saját konkurenciáját, hogy segítsen nekik?


Én pl nem konkurrenciát látok bennük, hanem kollégákat, akikkel - vess a mókusok elé - rendszeresen kisegítjük egymást. Információval kb napi szinten, de van, hogy beteg kolléga bevallásait bedobjuk.

Volt alkalmazottam, aki simán meglopott, míg két napig továbbképzésen voltam, jöttek a kp.ban fizető ügyfelek, nem számlázta ki nekik, csak eltette... naná, hogy amikor kiraktam, szóltam a többieknek, hogy ha menne, gondolják meg.

ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

Volt nälunk egy szakäcs aki nagyon jo ajänläsokkal erkezett ezert fölvettem, mi egy 1500 adagos termelö konyha voltunk. 1 honapot volt nälunk, ezalatt 1x nem erkezett idöben, mindig fel ora-orät kesett, nem tudta idöre, minösegre, mennyisegre megfözni a feladatait, de cserebe üvöltözött az összes konyhai kisegitövel, belekötött az elö fäba is. Amikor a probaidö alatt kirugtam 2 het fölondässal akkor meg lettem gyanusitva hogy en egy antiszemita näci diszno vagyok es csak azert rugtam ki mert ö nemet... Fel evvel kesöbb jelentkezett egy olyan poziciora a sräc ahol regen en voltam a gore es most az egykori helyettesem viszi a helyet. Csak annyit mondtam hogyha szeret duplän dolgozni meg melytorkozni ällandoan akkor vegye föl...

A sräc összes ajänläsa kamu volt es mindenhonnan is kivägjäk 2-4 het alatt...

ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%
Ezek mind olyan esetek, ahol ki kellett rúgni a rossz munkaerőt és figyelmeztetni másokat. A kérdésben viszont az van, hogy ő magától felmond és mégis utánanyúlnak bosszúból, csak mert elment - ennek mi értelme lenne? Ott nem tudják besározni, mert nem csinált semmit.
ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
26%

Mifelenk meg divik a divat, hogy ajänlo levelet irunk a dolgozorol amit az utolso napjän a kezebe kap... Nem fogok egy 1es Zeugnist irni olyannak aki a 6ost is csak alulrol surolja... Zeugnis alapjän älltaläban egesz jol be lehet löni az ember tudäsät... (mär amikor nem kamu az egesz... :D)

De csak azert nem fogok alävägni senkinek mert talält egy jobb lehetöseget, söt ha tudok meg segitek is neki mert a szakäcsok älltaläban összetartanak.

ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

Elnézve a zöld pipákat, most itt vagy két ember írogat csak, vagy ugyanaz az ember, két fiókkal.


Amúgy meg ez itt nem München, nem az ottani példák volnának érdekesek.

ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Lilluci27 ***** válasza:
69%
MElyik cégnél dolgoztál? Melyik cégeket hívta fel? Felhívott körülbelül 50-60 ezer embert hogy végigérjen mindenkin az országban?
ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Hogy lehet az hogy munkaehelyi témában többször látom a nevedet, de sosem látok tőled értelmes hozzászólást?


Ez is pl. süt az ostobaságtól. Pl. nem gondolod hogy leírok ide cégneveket. Vagy próbálsz itt most becsalni egy ilyen jó hírnév megrontásos csapdába? :D


De hogy valamennyire azért "kielégüljél": Volt két olyan főnököm is, akinek a saját szájából hallottam, hogy intézkedik, hogy ezt meg ezt a volt kollégát, elintézi, hogy ne vegyék fel néhány hasonló szegmensű helyre. Sőt volt egy harmadik is, de az házon belül, másik osztályra intézte hogy nehogy.

ápr. 26. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!