Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az, ha álláskereső...

Mire jó az, ha álláskereső megválik a munkahelyétől, a volt főnöke körbe telefonál, hogy ne alkalmazzák máshol semm?

Figyelt kérdés

Mi értelme van?

Miért jó az hogy nehezítik másnak a megélhetési lehetőségeit?

Ha már nincs közük egymáshoz, akkor nem mindegy hol van és mit csinál?


ápr. 8. 16:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

"Miért mondta akkor ezt a HR-es?"

. Ennél nagyobb baromságot is hallottam már HR-estől.

ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%
Azért ez milyen már, hogy a munkaszerződésben benne van, hogy "nem keltheted rossz hírét a cégnek", amibe kb. minden is belemagyarázható, na meg a túltolt "céges titkok" ami szintén ráfogható kifogásból bármire is, ugyanakkor fordítva ez valahogy nem érvényes, mert az akkor már volt főnök ellehetetleníthet. Az ő szerződésükben valahogy nincs ilyen, hogy a munkavállaló méltósága. De amúgy van olyan pont a munka törvénykönyvében, ami kijátszhatatlanul védi a munkavállalót? Kb. túlhatalma van a cégeknek.
ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

"Vagy szerintetek ez mind én voltam, más fiókokból?"


Simán kinézem belőled.

ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#11 éspedig?
ápr. 8. 17:36
 15/29 A kérdező kommentje:
#13 Aztán miből? Forrást kérek, ami bizonyítja!
ápr. 8. 17:36
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
#15: forrást kérsz arra, hogy miért hisz el valaki egy felvetést?
ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Noren1989 ***** válasza:
29%

Komojan, vàrom a valós tényekrt, Bro.


A kérdésed egy kibàszott kitalàció, jelentem is...

ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Inkább olyanról hallottam, hogy a HR-es a jelentkező életrajzában megjelölt korábbi hely(ek)en az ismerős HR-estől érdeklődik, hogy XY hogy vált be és mért ment el onnan.
ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#16 Kíváncsi vagyok honnan veszed ez a hüleséget.


#17 Jelentsd csak "munkáltatókám", de akkor az ide belinkelt kérdést is, ahol történetek vannak erről. Fokoznának le.

ápr. 8. 18:52
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

Ez a "körbetelefonálás" dolog maximum valami falusi kommunában működik, ahol a részeges Józsit mindenki ismeri a kocsmában.


Nagyobb cégeknél meg egyrészt a "főnöknek" fogalma nincsen róla, ki az a Kiss Pista gépkezelő, és valószínűleg jobb dolga is van, mint random felhívogatni 100 céget. De szép mese mindenesetre.

ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!