Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az csúnya dolog, hogy én nem...

Az csúnya dolog, hogy én nem szeretek kigyúrt agyontetovált emberekkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem az ilyen munkatársakat
ápr. 10. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Hol vannak ilyenek milyen munkahelyen?

Sitten az rendben de az egy más fajta légkör de a szabad világban merre?

ápr. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A személyiségét kellene figyelembe venni és nem a kinézetét. Én olyan emberrel nem dolgoznék amilyen te vagy, mivel ez a kérdésed is sokat elmond rólad.
ápr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi az oka, hogy nem kedveled őket? Bántottak téged, vagy szimplán csak előítéletes vagy velük szemben és úgy alkotsz róluk véleményt, hogy megismernéd őket?
ápr. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Inkább dolgozok velük, mint olyan felszínes háklis emberrel, mint te.
ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Valójában közted és a tetovált emberek között, ha választani kellene, nem téged választanálak.

Meg tudod fogalmazni, hogy miért nem kedveled őket? Trauma? Gondolati torzítás, amit a környezet nevelt beléd? Hogy sittesek, balhésak?

ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Építőiparban vannak ilyen munkások, nem piszkátak, de azért jó alpárian viselkedtek.
ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak sittesek és építő iparban vannak ilyenek. Bírom mikor elkezdenek ítélkezni ostoba módon az emberek. Azért mert ti csak ilyen embereket látatok még vannak kivételek. De tudom nehéz elképzelni. Ne is erőltessétek meg magatokat azért, hogy nyitottabban nézetek emberekre és a világra. Birka módon bégetni a legjobb, úgy nem lógtok ki a sorból. És nem vagyok se tetkós, se kigyúrt még mielőtt ezzel jönne valaki.
ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem a tetoválást, párnak nem választanék olyant, de munkatársnál nem zavar.
ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!