Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is csak a...

Más munkahelyen is csak a szex a téma?

Figyelt kérdés

Állandóan ugratjak a fiuk a lanyokat mindenféle szexuális utalassal,ami nem lenne baj csak én ezekhez egyáltalán nem tudok hozzászólni mivel teljesen üres felesleges csevegésnek érzem. Nem nagyon van más munkahelyekről tapasztalatom,más helyen is csak a punci a kuki a gci meg a szex a téma?


Gyár, szóval nem tudom amiatt e


ápr. 14. 08:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Gyárban én is hasonlót tapasztaltam. Máshol nem jellemző.
ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Életkorral kissé változik, de az élet lényege a szaporodás.
ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Nők egymást közt még rosszabb a helyzet.
ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Prolik.
ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Gyárban és közmunkában én is ezt tapasztaltam. És ha valakiről kiderült, hogy szűz, azt agyba-főbe ugratták, meg rendszeresen körberöhögték. És számonkérésszerűen faggatták, hogy mikor szed már végre össze valakit.
ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Kulturált helyeken nem. Fel lehetne jelenteni őket zaklatásért.
ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Én is ezt tapasztaltam gyárban.

Valóban változik a dolog korral, mivel az idősebbek még jobban, még durvábban beszélnek ilyen témákról.

A diákmunkásokkal/fiatal 20 év körüliekkel nem tapasztaltam ilyet, sokkal normálisabbak, visszafogottabbak voltak. Nem is vegyültek ezekkel a perverz bzikkal.

ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6# nem igazán zaklatás jellegű csak témáznak róla. Amúgy meg a lányok is készséggel benne vannak a témában
ápr. 14. 09:23
 9/26 anonim ***** válasza:
6%

De gondolj bele, milyen emberek járnak ide szerinted dolgozni többnyire?!

Teljesen egészséges erről beszélni, hiszen létfontosságú eleme az életünknek. Akkor van baj ha napi szinten tolják ezt a témát vulgáris stílusban.

ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk munka van.
ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!