Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is csak a...

Más munkahelyen is csak a szex a téma?

Figyelt kérdés

Állandóan ugratjak a fiuk a lanyokat mindenféle szexuális utalassal,ami nem lenne baj csak én ezekhez egyáltalán nem tudok hozzászólni mivel teljesen üres felesleges csevegésnek érzem. Nem nagyon van más munkahelyekről tapasztalatom,más helyen is csak a punci a kuki a gci meg a szex a téma?


Gyár, szóval nem tudom amiatt e


ápr. 14. 08:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nálunk a takarítást, főzés, unokák pelenkájának tartalmát, meg egymást beszélik ki. Én meg a falat kaparom unalmamban.

Nem is értem, hogy lehet ilyen marhaságokról beszélni. Jobb lenne, ha inkább csendben lennének.

ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy egy diplomás munkahely feltétlenül jobb. Mérnökök között dolgozom, persze itt nem téma, hogy ki kivel dugott, nem böfögnek a képedbe, de kosz van, 0 higiénia, ha nem takarítanék néha, belefulladnánk a mocsokba.

Ezen kívül természetesen rajtuk kívül mindenki mindenben teljes inkompetens és hülye.

Van olyan kolléganőm, aki pozitívan még senkiről sem beszélt, 100 kg-osan mindenkit kritizál, kibeszél.


Egyébként meg igen. Voltam anno rakodó, diákként közmunkás is rövid ideig. Rakodóként én is nehezen viseltem a faék egyszerűségű sofőröket, akiknek semmi témája nem volt a dugáson kívül.

Gondolj bele, ezek az emberek nem is nagyon tudnának másról beszélni, hiszen alapszükségleteknek élnek, ahhoz már neveletlenek, egyszerűek, hogy felfogják, h nem illik ilyenekről beszélni.

ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21

Nálunk is ugyanez, irodán.

Na de szerintem jobb, mint a szex téma. Ezt gyerekgyűlölő gyerekmentesként mondom.

Elviselhetőbb a pelenka tartalma téma is, mint pl azt hallgatni hogyan dugtak tegnap/ A 'zasszony nem akar dugni, mert szerinte büdös, túrós a fxa apjoknak, nincs gusztusa hozzá/ rosszlányos kalandtúra beszámoló/ feldugott a zasszonynak egy kolbászt, uborkát, és azt hozta ma enni / milyen tág a puncija anyókának szülés után / stb

Ilyeneket hallgattam gyárban (porta, minőségellenőr, cnc gépkezelő munkakörökben dolgoztam gyárakban régen).

Nekem ezektől az életkedvem is elmegy. Igazi mizantrópot csinálnak azokból, akik nem ilyenek. 100x inkább hallgatom az unalmas/gusztustalan gyerekes sztorikat.

ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22: Nem egészen értek egyet. Az, hogy valaki egyszerűbb ember, és minimálbérből él, nem hozza magával automatikusan azt is, hogy egy alpári bunkó legyen. A minimál körülményektől még művelhetné magát, meg űzhetne értelmesebb hobbikat is. Ritkán, de találkoztam már ilyennel is. Tehát hogy csak 8 osztálya vagy szakmunkása volt , de azért tudtam vele beszélgetni filmekről meg zenéről, meg regényekről. Persze tényleg nem ezek vannak többségben.
ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Irodai munka, diplomasok is vannak, es ropkodnek a szexualis toltetu beszolasok :D

Volt amikor ebed kozben magyarazta a csaj h neki hatrahajlo pnja van :D

ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25# az milyen?😅 mármint azon kívül amennyire minden punciban van görbület
ápr. 17. 03:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!