Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen köteles vagyok...

Munkahelyen köteles vagyok elviselni a kollégák által okozott szagokat/“illatokat”?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny vagyok a szagokra, nem szeretek semmilyen tömény illatot - még akkor se ha alapból kellemes lenne, töményen megfájdul a fejem és émelyegni kezdek tőle.


Sajnos a kollégáim imádják: szagos kajákat (halat, májat, hasonlókat) hoznak és nem szellőztetnek a konyhában utána, illóolajakat és illatosító spray-ket használnak mindenhol, most a wc-be raktak valami illatosítót ami még a folyosón és a közeli szobákban is iszonyat intenzív, van aki szeret magára önteni kb egy üveg parfümöt rendszeresen, stb.


Már szóltam (a kollégáknak is meg a főnöknek is) szépen hogy zavar, de mivel ezzel én vagyok az egyetlen, többen vannak azok akik szeretnek szagosítani.


Köteles vagyok eltűrni az állandó hányingert és fejfájást, hogy vannak napok amikor még a ruhám is beveszi a tömény szagokat és egész hazáig érzem? Vagy tehetek valamit?


(Szellőztetni nehéz, mert az ablakon többnyire dohányfüst jön be, kijelölt dohányzóhelyre néznek az ablakaink)


ápr. 16. 13:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#20


“De itt nem egymáshoz kell alkalmazkodni, hanem kizárólag hozzád”

Ez nem igaz, csak nem írtam le én miben alkalmazkodok mert a kérdés szempontjából irreleváns.


Nem “minden probléma” csak a fejfájdítóan tömény szagok.

ápr. 16. 15:51
 22/32 anonim ***** válasza:
16-os most végre megint kiélheti magát itt, szegény mióta kiutálta a kolléganőt senkin nem élheti ki a ferde hajlamait, lehet már egymást méregetik bent a munkahelyen a megmaradtak, hogy ki lesz a "leggyengébb" láncszem szerintük, akit ki lehet utálni. Unalmas egy élet lehet.
ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
Jaj persze majd mindenki egy vakakihez fog alkalmazkodni.. hol élsz te?
ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Másik irodába nem tudsz átülni? Ahol lehet normálisan szellőzetni
ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#23

Ilyet hol írtam?


#24

Sajnos minden szobában kb ugyanez a helyzet (az választható, hogy a mosdó vagy a konyha szaga intenzívebb éppen, melyik van közelebb)

ápr. 17. 06:59
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
Magyar munkahelyek jellemzője, hogy a dolgozóknak szánt étkező és öltöző terület egyenlő egy büdös, hányingerkeltő disznóóllal. De ha jobbra van igényed, egyből te vagy a furcsa... Hát esetleg figyeld ki, mikor nincsenek ott és akkor tartózkodj abban a helyiségben. Vagy keress egy külön zugot magadnak. Én is így szoktam, mert nálunk is büdösek (bagóznak, nem finnyásak, stb) meg kupisak is. Ha eltakarodtak és kiszellőzött utánuk, én akkor megyek enni. Nincs belőle gond, mert azt hiszik hogy amugy is későn ebédelek.
ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%
Menj el utcaseprőnek. Ott biztos jó illat van.
ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Szolovjov ***** válasza:
68%
Igen
ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Na ne mondd, hogy az összes iroda, a konyha és a wc ablaka is full ugyanoda néz és egyiket sem lehet kinyitni a cigiszagtól!
ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29

Miért ne mondjam? Van 3 db szoba, plusz a közös helyiségek.

ápr. 18. 07:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!