Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ér a jobban fizető szellem...

Mit ér a jobban fizető szellemi munka, ha cserébe a munka jellegéből adódóan sokkal nagyobb felelősség van rajtad, sokkal nagyobb a stressz és még a hétvégéiden sem tudod teljesen kiüríteni az agyad?

Figyelt kérdés
Ha meg tudsz élni benzinkutas fizetésből, miért ne tennéd például? Állsz a kasszánál, mindig van ott egy társad akivel tudsz dumcsizni, kora reggelente vagy esténként nyugis, sokkal kisebb felelősség és megvan simán a nettó 400, ami kényelmes életet tud neked garantálni.
ápr. 17. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Na ez a baj a legtöbb emberrel, hogy nem vállalja a felelősséget!!!
ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én pl halálra unnám magam a benzinkútban állva
ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Kell a fenének a büdös benzinkutas állás, ahol a legaljanéptől kezdve mindenkivel találkozhatsz munkád során.


Bocsi, de semmi pénzért nem vállalnék ilyen munkát. (Nő vagyok.)

ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért, amiért jobban szeretek sudokut fejteni, vagy sportolni, mint a fotelben ülve bámulni a sarokban a pókot.

Lehet, hogy előbbi kettő nehezebb, több erőfeszítést igényel, utóbbi közben meg csendben csorgathatom a nyálam, de mégis az előbbi kettő tölt el sikerélménnyel, örömmel, az utóbbit meg fél perc után rohadtul tudom unni. Ez lehet, furán hangzik, de mondtam már fel azért munkahelyen, mert untam magam, és amikor jeleztem, hogy unatkozom, és szeretnék valami újat, vagy mást, vagy legalább egy kicsit nehezebbet csinálni, akkor kb. ufonak néztek. Nem szeretek unatkozni. A káoszt szeretem, meg azt, hogy ha vannak problémák, amiken lehet törni a fejem, aztán megoldani őket. Az unalommal a világból ki lehet kerdetni.

Főleg diákként rengeteg ilyen munkám volt, ahol tök jól elvibeolgattunk a munkatársakkal, egyszerű volt, de szenvedtem attól, hogy borzasztó monoton és unalmas, és úgy kellett mantráznom magamnak, hogy ki kell fizetni a lakbért, ki kell fizetni a lakbért, ki kell fizetni a lakbért...

ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az ember max. addig gondolkodik igy amig nincs család a háta mögött-gyerekkel. Ezért jó HR-es az pontosan tudja, hogy a családos embernél nincs erősebb húzóerő. Mert az akkor is tolja a melót, ha a singlik kidőltek-nem önmagáért, hanem a családjáért.
ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy a helyeden, ha így érzed.

És nem azért, mert a kutas munka jobb lenne.

Ki kell próbálni.

Nekem mindig volt valami problémám a munkákkal. Aztán kiderült, hogy én egyedül szeretek lenni inkább, plusz magamnak keresni. Utálom a korlátokat, ha megmondják mit csináljak. Szóval nem a helyekkel volt a gond.

ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
mert többet akarok mint csak állni és beszélgetni a kollégával.
ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A felelősséget vállalom és a munkát is megfogom, ha kell, de a családot nem vagyok hajlandó beáldozni semmi pénzért sem. Szóval a hétvége tabu, nem leszek senkinek sem a csicskája, hogy beugrasszon dolgozni. Nem a pénz a legfontosabb az életben.
ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég megnézni a Leventét, mit összeszívatja a várományosait!
ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van aki megelégszik ezzel, és a szabadidejében éli ki magát. Szerintem ezzel semmi probléma sincsen, amíg el nem kezd unatkozni, és többre vágyik. Nem minden a több.
ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!