Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen stressz és felelősségme...

Milyen stressz és felelősségmentes munkákat/szakmákat tudsz?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne legyen nagy felelősség az emberen és ne rágódjon, stresszeljen rajta egész nap vagy akár otthon is. Az előny, ha nem csak alkalmazottként tudod végezni.
márc. 26. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
McDonalds, például. Nem sok felelősség.
márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most volt egy nagy váltásom egy pontosan ilyen helyre, de az sem mindegy kikkel vagy körül véve egy ilyen munkakörben. Gyógynövényes cég(alap+jutalék) cég csak beszélek vagy hangfájlokat játszok le az ügyfeleknek. Semmi felelősség, minimális adminisztráció. "No stress"! :) Nem fáradok el, sem mentálisan sem fizikailag. Szünetekben, nasizunk, zenét hallgatunk és pingpongozunk ja és bármikor kakálhatok! :D
márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
MEki? Ott pont, hogy leszopod magad :D
márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
1# Meki, 0 felelősség? Komolyan?? Időre kell dolgozni, 1 perc alatt megcsinálni mondjuk 30 burgert. Figyelni kell mit raksz bele, nem keverheted össze egymással a szendvicseket. Ha valaki laktózérzékeny nem tehetsz bele sajtot, különben kinyírod.. Bármikor leforrázhatod magad forró olajjal, büdös paraszt kollégák kiabálnak veled folyton, takaríthatod a budit is, a sok hülye reklamáló vendéget is kezelni kell tudni.
márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pályakezdőként dolgoztam gyorsétteremben és tényleg nem volt egy leányálom. Hasonló mint amit a #4 írt.
márc. 26. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
1-es: felelöség is van, de stressz igencsak komolyan!
márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát én per pillanat a dobozhajtogató munkakörre gondoltam. 16 évesen voltam diákmunkásként egy gyárban ideiglenesen. Megmutatták, hogy kell hajtogatni és kész, amúgy nyugis volt. Mondjuk gyerekként voltam ott, azért is adtak könnyű munkát, szerintem ha felnőtt vagy, alapból nehezebbet is fognak adni.
márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen munka nem létezik.
márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
De létezik csak nem ott fogod halálra keresni magad.
márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Coach.
márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!