Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy munkahelyen. 1 hónapja vagyok ott, de már érzem a negatív hatásait. A vezetőség (külföldi) még nem nagyon tudja mit hogyan akar, de minden, amit kigondolnak, vagy amiben meggondolják magukat, az a dolgozókon csattan. Akár fél óránként is képesek változtatni a munkameneten, és te vagy a hibás, ha nem tartod be.

Nyilván ez téboly, viszont a fizetés nagyon jó. A legjobb a környéken.


Az a baj, hogy nagyon szükségem lenne erre a pénzre, ezért nem merek váltani. Pedig érzem, hogy rá fogok menni idegileg nagyon rövid idő alatt.


ápr. 18. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Göd?

Hagyd ott nem lesz jobb.

ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Iváncsa
ápr. 18. 17:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Ajjaj!

Nem a főnökök miatt hagynám ott, hanem a folyamatos munkahelyi balesetek és a kiáramló rákkeltő anyagok miatt!

Én írtam a #9 választ. Bármilyen idióta főnököt és légkört elviselnék, de a rákkeltő gőzöktől és az időnként halálos munkahelyi balesetektől bizony tartanék!

ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!