Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért haragszik a kolléganőm...

Miért haragszik a kolléganőm ha ezt mondom?

Figyelt kérdés

"Nem sokat aludtam kb. 4 órát, de nem baj az mert majd pihenek a sírban"

"Ilyet ne is mondj többet! Nagyon rossz hallani!"


Az első mondatot mondtam én, ha nem lenne egyértelmű.



ápr. 18. 14:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg ilyen halállal kapcsolatos, hogy ha azt mondom tegyük fel, hogy legrosszabb esetben meghalok. De előbb utóbb úgy is megfogok.
ápr. 18. 14:19
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert

a) senkit nem érdekel, hogy te mennyit aludtál;

b) mert sokan nem szeretik a halált vagy azzal kapcsolatos dolgokat emlegetni ill. hallani.

ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem például végképp nem érdekelne hogy hány órát aludtál és nem is vagyok hajlandó ilyen témákban párbeszédbe elegyni másokkal csak és kizárólag szakmai beszélgetéseket, konzultációkat és business meetingeket folytatok a munkahelyemen, már ha egyáltalán megjelenek a székházban mert általában home officeból írom a disszertációkat, viszont végtelenül untatnak az olyan emberek akiknek nincsenek normális emberi kapcsolatai és minden baromságukat a munkahelyükön próbálják megosztani a kollégáikkal.
ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Mert a beszéded önsorsrontó. Ez olyan mint a métely, meg ráolvasás-csak ippeg önmagadra. Megtelepszik aztán nézel nagyot, amikor rohamosan egyik pillanatról a másikra úgy érzed magad, mint egy 100 éves. Ezeket a beszédeket, ha nem törőd meg, akkor a saját halálodat gyorsítod fel.Önmagad. Ezért.
ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Az 1-es hsz-od is tömény önsorsrombolás. Szerintem rád kivülről írányitva küldtek valamit, ami ösztönöz arra, hogy kimond ezeket a dolgokat.És pont az a lényeg-hogy te kimond. Van a közvetlen környezetedben egy ezoval foglalkozó, vagy nagy "asztrólógia barát" valaki? mert hogy a forrás nála keresendő. De ne kérdezz, rá, mert ha rákérdeznél akkor "természetesen" ő lenne a legnagyobb tagadója a dolgoknak, hogy ő ilyen dolgokba nem hisz..
ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Ügyelj a beszédedre, a nyelvedre, és 3-ig számolj el mig kimondasz valamit. Legalábbis addig amig ez a dolog meg nem szűnik, el nem hagy téged.
ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ő kérdezte, hogy kialudtam magam-e tegnap. Nem én mondtam ezt random a semmiből. Amúgy én sem szeretem az értelmetlen fecsegést, de ha kérdeznek olyan választ adok amit gondolok is.


Nem önsorsrontó, nem mondtam hogy mikor, hanem majd egyszer ha odajutok.

ápr. 18. 14:53
 8/15 A kérdező kommentje:

Hívő ember nem hisz az ezotériába, úgyhogy ezekkel hagyjál kérlek.

Az elvégzett munkában hiszek, nem a sorsban. És ha eljön az utolsó napom, nem szeretném előre tudni, hogy mikor van az.

ápr. 18. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
7 "Ő kérdezte, hogy kialudtam magam-e tegnap. " Kíváncsi, hogy működésbe lépett-e már a rontása ill. amit rád küldött. Ugyanis ilyen dolgok alvászavarokat is okoznak, és az ember bármennyit is alszik mindig fáradtnak érzi magát. Aztán amikor ezek a dolgok megszünnek akkor pár óra alvás után olyan frissnek érzed magad, mint ha egy teljes napot átaludtál volna.
ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 Hivő ember harcol és leleplezi az ezoteriát használó embert, és a rejtet tanokat-ahogy én most tettem.
ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!