Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért haragszik a kolléganőm...

Miért haragszik a kolléganőm ha ezt mondom?

Figyelt kérdés

"Nem sokat aludtam kb. 4 órát, de nem baj az mert majd pihenek a sírban"

"Ilyet ne is mondj többet! Nagyon rossz hallani!"


Az első mondatot mondtam én, ha nem lenne egyértelmű.



ápr. 18. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért haragudna? Csak válaszolt egy frázissal.
ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*ahogy én most tettem-nálad.


Már aki valóban hivő. Az ál-hivő az aki ilyesmit megtűr szó nélkül, úgy, hogy ha látja az embertársánál ezeket a dolgokat, akkor hallgat.


Az ál-hivő az aki ezen felül az ezoteriát megtűri a környezetében. De a valós hivő-mindig harcol az ezoteria ellen, és menti az emberket akik ezen "tanok" csapdáiba estek.

ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem haragszik, csak unja az önsajnálatodat.

Különben meg baromira szánalmas halállal fenyegetőzni.

ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem haragszik, de az emberek 99%-a nem akar ilyen "már most temetem magam" depresszív, önsajnáltató és erősen jókedv romboló hülyeségeket és gondolom te sem vagy 80/90+ éves, hogy már ilyeneken kell gondolkodni.

Megkérdezte, mert gondolom csevegni akart, mert látta, hogy fáradt vagy esetleg nincs jó kedved.

Ha nekem te mindig ilyeneket válaszolnál, ami a halállal meg sírrsl kapcsolatos, akkor egy "vedd meg már ma a sírkövedet" zárómondattal én nem beszélnék többet veled. Élvezni kell az életet és nem a halálon merengeni.

ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Jaj...nekem volt ilyen kolléganőm. 43 éves (volt amikor eljöttem onnan), ő is mindenre ilyen "majd a sírban kialszom magam" meg "majd ha már halott leszek akkor nyugtom lesz" típusú önsajnáltató és nagyon elkedvetlenítő válaszokat adott, pedig nem volt depressziós se. Egy idő után már mkndenki megunta, és elkezdték ezzel szívatni, hogy "Na Kati mikor lesz a temetésed, hogy végre kialudhasd magad?" meg "na Kati kiváltottad már a sírhelyed, ahol nyugtod lesz?" :D Észre is vette magát a 10. ilyen után, és végre leszokott erről.
ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!