Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bekerültem egy munkahelyre,...

Bekerültem egy munkahelyre, de tele van mindenféle suttyó "Jóska, Pista" emberrel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy gyárban van a meló. A munkatársak 90%-a suttyó paraszt, egész nap megy a b*zdmeg, g*ci, b*zi ku*va anyád, fas*zopó, és hasonló trágárságok változatos tömkelege. A másik hogy tele vannak pitiáner problémákkal, amiket egész nap hallgathatok. A baj, hogy én még nem ilyen ember vagyok, egyszerűen bántja a fülemet ez az egész napos értelmetlen és céltalan beszéd. Értem én hogy el kell ütni az időt, de lehetne ezt kulturált formában is, csakhát ezek az emberek a kommunikáció ezen formáját nem ismerik.

Azt gondolom nem jó helyre kerültem, igaz, a kényszer hozott ide mert más munkát nem találtam.

Még csak 1 hónapja vagyok itt, de nem tudom meddig viselem el. Azt meg nem várom meg hogy én is ilyenné váljak. Van/volt más is hasonló szituációban közületek?


ápr. 19. 11:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Leptesd magad elo muszakvezetonek
ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkahelyet. Addig is dolgozz úgy mint ha süket lennél, és semmibe ne engedd, hogy belerántsanak, se pletyka, se buli se semmi. Csak a mnunkaidő kezdet-és vége.Utána tűzz haza..Én is írtózom a trágár beszédtől.
ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű mint az 1x1. Mész vagy szenvedsz.
ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Emellett keresek mást folyamat, de nem egyszerű találni értelmes munkahelyet ahol legalább egy kicsit is intelligensebbnek tűnnek a munkatársak. Semmiképp nem maradok itt, remélem minél hamarabb lesz más lehetőség.
ápr. 19. 11:55
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

4 Tanuld meg ignorálni a másikat ha nem tetszik a viselkedése.

Ha másoktól teszed függővé a hangulatod, akkor nem igen lesz munkahelyed.

ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak természetes hogy mindenki sutyerák csak te vagy stabil pont?!
ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
6 Ha számodra ez a stílus normális, akkor nálad van a hiba. Fordított a tükröd. Vagy még életedben nem voltál ilyen közegbe, és lila gőződ nincs milyen is ez, egy átlag embernek, aki tiszteli a környezetét annyira, hogy nem kocsis módjára szövegel és ontja magából a mocskát napi 8-12 órát..
ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Egy ilyen helyen mit vártál?
ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
4. " keresek mást folyamat," Azért téged sem az irodalmi alkotások formáltak!
ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#8, semmit! De arra sem számítottam hogy ennyire ki fog borítani ez a stílus, meg hogy emiatt elgondolkodok a folytatásos.
ápr. 19. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!