Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan nőt, akivel alkalmanként találkozva kötetlenül el lehet társalogni és telefonon is lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy barátnőm biztosan soha nem lesz, ezt már régóta tudom, sokat próbálkoztam, de egyszer sem jött össze. Viszont én annak is nagyon örülnék, ha lenne egy velem egy korosztályú vagy fiatalabb nő, akivel alkalmanként eltársaloghatnék mindenről.

Észrevettem magamon, hogy leginkább ez az, ami hiányzik.



2022. júl. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
És az adott nőnek ebben mi lenne a jó?
2022. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell nőnek lennie?
2022. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magányosok klubja...google


[link]

2022. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ebben nekem nőként mi a bisznisz? Ha kaphatok, rendes, komoly, elkotelezodestől nem félő pasit is...
2022. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

4

A biznisz az számodra, hogy karácsonykor sem akarsz megmurdelni a magánytól;)

Ha kapnál álmodott pasidat, akkor már régen nem itt lógnál:DDD

2022. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik incellel beszélgetsz, aki nőnek adja ki magát, bár szerintem ezt te is tudod.
2022. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5! Én is néha itt vagyok, ha van egy unalmas órám. Mégis van párom, barátaim, gyerekem, kutyám, munkám, hobbiim.

Számomra nem lenne ebbe semmi jó, hogy egy idegennel dumálgatok 🤷🏻‍♀️.

Nem vagyok rászorulva és családom is van. A karácsony meg nem is érdekel.

Szeretet szolgált se vagyok.

Akinek nincs senkije az szedje össze magát és haverkodjon sport, munka által pl....ha már a párkapcsolatról lemondott.

De társkeresőn is van olyan, aki csak beszélget pl. Egy próbát megér.

N 30

2022. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7

Jó az esti mese-reggelre is:DDD

2022. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!