Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel ismerkedek, de nem kérdez vissza?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni messengeren egy fiúval, nagyon jóindulatú, megfogott. Ismerem élőben is, igazából egy a baráti társaságunk. Ha írok neki amint elérhető azonnal válaszol viszonylag nagy terjedelemben, megdícsérte az alkotásaim, sok a közös témánk, de úgy érzem néha mintha interjúvolnék:D mert én rengeteget kérdezek, ő pedig elvétve párat. Nem tudom ez jó vagy rossz jel, illetve volt valakinek hasonló tapasztalata?

Előző bulin szombaton táncoltam vele, bókolt, így gondolom szimpatikus lehetek neki, viszont ez egy kicsit összezavar

Kerekperec rákérdezni nem szeretnék, mert nem szeretnék nyomulni, hanem szépen lassan felépíteni, ismerkedni vele



2022. jan. 20. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ez a tapasztalazom, csak srácként. Őszintén meg akarom ismerni a másikat, emiatt felteszek pár kérdést, amire válaszolgatnak is a lányok, de egyszerűen nem kérdeznek, vagy csak annyi fér ki, hogy "és te?"
2022. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pusztán félénk. Lehet még nem volt baratnője és nem tudja hogyan kellene csinálja.


Biztosan jóindulatu,egyszerüen nem mer kinyílni. Én is ilyen vagyok. Nagyon nehezwn nyílok meg. Utána lensem lwhet lőni.

2022. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább próbáld személyesen, úgy tűnik hogy neki ez az írogatás nem annyira az asztala,nekem is jobban ment az ismerkedés élőben mindig.
2022. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azt mondták az ismerősei, hogy inkább személyesen szeret beszélni, viszont nem tudom hogy cselekedjek, várjam meg amíg ő hív el randira, vagy esetleg hívjam ki én egy kicsit beszélgetni? Nem nagyon hívtam meg el lányként nagyon senkit. Így attól félek, hogy nem fog neki imponálni/nyomulásnak fogja majd venni. Vagy ez nem jellemző?
2022. jan. 20. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy tolakodásnak venné. Sok lány leépíti a srácok önbizalmát egy olyan szintre, hogy az a srác még ha akar se mer elhívni egy lányt sehova sem. Szóval jó ha lépsz, mert ez nem egy játszma, ahogy neked is jólesik ha elhívnak valahova, ugyanúgy a srácoknak is jólesik
2022. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!