Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy heteroszexuális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteroszexuális férfi megdicsér valamit a külsőmön, az vajon annak a kifejezése, hogy tetszem neki? Vagy ez csak egy társalgási fordulat?

Figyelt kérdés
Gondolok pl.ruhára, cipőre, kiegészítökre. Szerintem a férfiakat nem nagyon izgatja a női divat, alapvetően csak homoszexuális barátomat érdekelte eddig, hogy mi van rajtam. Bár hallottam már ilyet hetero barátomtól is, akit tudtommal nem érdekeltem, a ruhám színére tett valami megjegyzést.
2019. febr. 25. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolút helyzetfüggő. Van hogy tetszést fejez ki mármint irántad van hogy csak az adott dolog tetszik neki.

Szerintem ez ìgy önmagában még nem sok. Van egy haverom aki heteroszexuális férfi, tudom hogy nem akar tőlem semmit, én se tőle, múltkor megdícsérte a pólómat. Semmi kihívő nem volt rajta (ha valaki erre gondolna) szimplán csak a minta/felirat miatt. Ezzel nem hiszem hogy mást akart volna kifejezni.

És is van hogy megdícsérek egy férfin egy ruhadarabot/cipőt/órát ettől még nem akarok tőle semmit.

2019. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Az egyik legalapvetobb dolog, amivel a masiknal egy jo pontot el lehet erni, ha olyan dolgot dicsersz meg, ami az o erdeme. Ilyen a ruha stilusa, szine, mert az az o valasztasa volt. Siman belefer egy barati kapcsolatba is, de randikon szinte kotelezo elem, legalabbis erdemes elni vele.


42F

2019. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!