Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható egy munkahelytől...

Elvárható egy munkahelytől olyan minimális rugalmasság hogy ha lenne 1-2 órás otthoni dolgom, ne kelljen szabit kivenni emiatt?

Figyelt kérdés

Lakásfelmérés zajlik (hatósági ügy de ez mindegy is) adott napon 2 órával később értem volna be mint egyébként. 8 helyett 10re...

Nem engedték meg, egy teljes nap szabit ki kellett vennem.

Mondtam hogy pluszban ráhúzom azt a 2 órát. Nem jó. Akkor vonják le ne fizessék ki. Nem jó.

Akkor adjanak ki HO melót úgyis irodista vagyok és az összes munkám ellátható lenne HOból. Hát azt nem lehet hogy képzelem...

Tehát a 2 óra miatt elszállt 1 nap szabi.


ez normális hozzáállás?


ápr. 28. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem kamu kérdés, az én munkahelyemen szabadságot kell kivenni orvosi alkalmassági(!) miatt, amire a munkahely kötelez ráadásul! Tényleg vannak ilyen szemétkedő munkahelyek, mi ez már, hogy a munkahely kötelez az orvosira és még szabit is kivetet miatta?!...
ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Koztisztviselonek lenni manapsag nem normalis. A pedofidesznek csicskazni ciki
ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Basszuss #11es tuti utana kerdeznek ennek, hogy ez munka torv.konyve szerint jobszabalyilag okes e. Meghát en igy nem mennek vagy rugjon ki, aztan vegkielegites…igyis alig van szabadsag majd ilyen szarokra hasznaljam el…naaa még hogyynee!!
ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Irasd ki magad dokival. Szutyok főknökséged meg kapja be. Rabszolgatartó férgek.
ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#11: nem attól kamu, hogy nem történhetne meg, hanem hogy a Kérdező stílusa egyből felismerhető.
ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező az oldal hírhedt agresszív provokátora. A kérdés akkor is kamu ha életszerű, mert ő ezeket csak azért írja ki, hogy belekössön mindenkibe, kioktasson, felkérdezzen, hőbörögjön.

Az látszik, hogy 3 hónapig más oldalakon tolta, mert itt az újoncoknak nem esik le, hogy kamu a munkaügyi trollkodás, és egy súlyos mentális beteg mániákus epizódját látják épp.

ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
De durrvaa, amiket irtok, nekem total nem esett le semmi ebbol, lehet, h azert , m nalunk is vannak hasonlo dolgok es azert nem olvasgatok ennyit itt, h levagjam ezt. Hat jo valakinek, h ennyire raer. Nekem neha egyedul wcre menni sincs idom a 18honapos kisfiam mellett. Fuh erdekes emberek vannak, h itt szorakoztatja magat es ennel jobb elfoglaltsagot nem talal. Unalmas elete lehet
ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont 17#! A kérdező törölve / tiltva.
ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Számomra igen, alapvető. Cserébe néha én is megcsinálok olyat, ami amúgy nem a feladat köröm.
ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálunk vinni kellett a törvényt, hogy engedjenek el terhességi vizsgálatra. Különben szabi. Semmin se csodálkozom.
ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!