Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható egy munkahelytől...

Elvárható egy munkahelytől olyan minimális rugalmasság hogy ha lenne 1-2 órás otthoni dolgom, ne kelljen szabit kivenni emiatt?

Figyelt kérdés

Lakásfelmérés zajlik (hatósági ügy de ez mindegy is) adott napon 2 órával később értem volna be mint egyébként. 8 helyett 10re...

Nem engedték meg, egy teljes nap szabit ki kellett vennem.

Mondtam hogy pluszban ráhúzom azt a 2 órát. Nem jó. Akkor vonják le ne fizessék ki. Nem jó.

Akkor adjanak ki HO melót úgyis irodista vagyok és az összes munkám ellátható lenne HOból. Hát azt nem lehet hogy képzelem...

Tehát a 2 óra miatt elszállt 1 nap szabi.


ez normális hozzáállás?


ápr. 28. 21:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Óóó, Balázs! Már kezdtem aggódni, hogy valami történt veled. 😁

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, akkor rugalmasak, ha 1-2-szer csinálod. Ha viszont heti háromszor elkéretőzöl, mert mindig van valami bajod, akkor azt a főnököd megunja és többet nem enged el.

ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!