Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért olyan nehéz munkát találni?

Mért olyan nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés

A tanáraim mindig azt mondják hogy munkaerő hiány van erre már vagy 17 munkákra jelentkeztem de még csak vissza jelzést sem kaptam.

Mi lehet a baj? Meg gondolták magukat mégse kell munkatárs? Vagy csak nekem megy ilyen nehezen?

Hol érdemes munkát keresni?



ápr. 29. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt igazán könnyű. Az "átkosban" elvileg teljes foglalkoztatottság volt, de akkor is általában valamilyen ismeretség útján helyezkedtek el az emberek.
ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

15 eve is jellemzoen ugy 80-100 helyre adtam be,amibol 5 megkeresett, amibol lett 2 v 3 interju, amibol lett 1 munka.

Ez irodai allas multinal Budapesten. Nem tudom, te milyen teruleten, hol keresel, 17 az nem sok,hidd el.

ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
A tanáraid büszkék lennének rád, jól tudod hogy a munka főnevet többesszámba kell tenni mert 17 munkákra jelentkeztél :)
ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
Illetve azt sem írjuk egybe hogy meg gondolták, az uszodás kati szórend szerint
ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A baràtom is rengeteg helyre jelentkezett,szinte alig hívta vissza 1-2,az se jött össze.Végül javított az önéletrajzán ès motivàciós levele írt AI segítségèvel.

Azonnal visszahívtàk és megkapta a munkát.De lehet csak vèletlen jött össze.

ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csináld meg az ápolói szakmát, lesz munkád.
ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Az első munkahelyet sohasem volt könnyű megtalálni.
ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Rolandroid válasza:
100%

Regisztrálj az álláskereső oldalakra (LinkedIn.com, Profession.hu, CVonline.hu, stb). Ezeken nem csak az ajánlatokat szűrheted, hanem az önéletrajzodhoz is találsz segítséget.

Mozgósítsd az ismeretségi körödet, tudd, hogy ki dolgozik számodra is érdekes helyen, kinek hol dolgoznak ismerősei, akik képben lehetnek a meghirdetett helyekkel.

Ne kedvetlenítsen el a válaszok hiánya. Valószínűleg nagyon sok beadott jelentkezésed marad még megválaszolatlan, de előbb-utóbb be fognak hívni interjúra.

ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen állásokra pályáztál, de el tudom képzelni, hogy a helyesírásod miatt szórtak ki.
ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!