Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyet ajánlanátok...

Tomy88trance kérdése:

Milyen munkahelyet ajánlanátok egy introvertáltnak?

Figyelt kérdés
Milyen munkahelyet tudnátok ajánlani egy zárkozott introvertált embernek, aki nehezen jön jól ki a kollégáival vagy csak sokára, mert lassan tud megnyílni? Tehát a cél a lehető legkevesebb kolléga lenne és tegyük fel, hogy a vállalkozói lét nem opció.

#állás #munka #zárkózottság #introvertált #nem csapatmunka #nem vállalkozás
dec. 16. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Valami otthonról dolgozós pl weboldalkezelő, adatrögzítő, telemarketing - már ha a cégnél van lehetőség otthonról dolgozni.
dec. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Én is intro voltam aztán recepciós lettem. Végül rövid időn belül teljesen megváltoztatott ami nekem nagyon hasznos volt. Szerintem ha nem zárkózol el tőle akkor te is nyitottabb leszel majd. Lehet szar de csak ugorj bele és meglátod jó lesz. Amúgy az IT nél van sok olyan munka.
dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mikrobiológiai laborban dolgozok, nincs sok kolléga, és idegenekkel nem is nagyon kell beszélni.
dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, és tanárként is tudtam dolgozni. Vannak munkakörök, ahol folyamatosan sok ember között vagy, kiszámíthatatlanabb helyzetekben, az ilyen talán nem ideális, de a legtöbb munkakörhöz tudsz introvertáltként alkalmazkodni. Ne ez szűkítse be a lehetőségeket.
dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyárban voltam a fejlesztésnél csoportvezetö, nem volt probláma vele.

Egyszerüen munka után minden nap volt egy idöszak, amikor egyedül "kipihentem" a túl sok nyüzsgést, egyszerüen csak meg kell szervezni.

dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ugyanazok a kollégák vannak, pár hónap alatt simán megszokod.
dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Teherautó sofőr. Az időd 99%-ában egyedül vagy és még jó a fizetés is.
dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztonsági őr.
dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztonsági őr vagyok egy telepen, ahol általában egyedül vagyok, de ha nem vagyok egyedül akkor se szól hozzám a kutya sem. Jövőben váltani akarok, mert kamionsofőr szeretnék lenni.
dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Gyárban egy soron se kell szólni feltétlen senkihez. Majd megszokják, hogy ilyen vagy és békén hagynak.
dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!