Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet:

Nagyon régóta keresek munkát. Gazdadági területen tanulok és van egy pénzügy számvitel ügyintéző végzettségem. Elkeseredésemben felraktam Facebookra, hogy munkát keresek és megadtam a telefonszámom. Néhány nappal később keresett egy igazgató a BartaBPO Consulting Kft - től ( Utólag utánakerestem és valid volt, mind a telefonszám, mind az, hogy az illetö vezető) Mondta, hogy ez a vállalkozás 3 főből állt. Viszont most keresnek még 1 főt, aki gyakornokként tudna dolgozni náluk. A Vállalkozás székhelye Doboson van. Elmondta, hogy ez a munka Home Office - ban zajlana. Mondta, hogy bemehetnék interjúra és akkor jobb rálátása lenne, hogy mi legyen. Mondta, hogy a Csaba Centerben be tudnánk ülni egy kávézóban egy elbeszélgetésre, de az is lehet, hogy az ő saját hazában kialakított iroda részben lenne a megbeszélés. Én azt mondtam, hogy ha az általa kialakított irodába megyek, akkor meg tudnám nézni, milyen könyvelőprogrammal dolgoznak. Ő azt mondta, hogy rendben. A munka abból álna, hogy heti 20 órában könyvelnék le pár kisebb cég adatait és ha végeztem ő leellenőrzi a munkám, tehát nem lenne olyan, hogy valamit félrekönyvelek és kárt okozok. Apukám felajánlotta, hogy elvisz a házához, mert az ő elmondása szerint nem igazán bízik ebben a vezetőben és ez engem picit megingatott, hogy mi legyen.


Ti mit csinálnátok a helyemben?

A gyűlölködést szeretném elkerülni. Normálisan válaszoljatok kérlek.



máj. 10. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kérte, hogy az otthonaban mutassa meg. A fószer nyilvános helyet ajánlott.
máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kisvállalkozások (pláne aminek még rendes iridája sincs- ergó pikk pakk fel lehet számolni) mindig kockázatosak. Én a helyedben inkább valami nagyobb multihoz mennék
máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van irodája, csak Boboson, ami nekem több, mint 100km.
máj. 11. 14:24
 14/19 A kérdező kommentje:
*Doboson
máj. 11. 14:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát, én a házába így elsőre, ismeretlenül, egyedül nem mennék, de te tudod...
máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam apukám elvisz a házig, és megvár.
máj. 12. 00:16
 17/19 anonim ***** válasza:
Kis céghez nem mennék, hét bőrt fog lenyúzni rólad (tapasztalat). Vagy ha nem, akkor pedig "egyéb" képességeidre is igényt fog tartani.
máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utánanéztem a vezetőnek. Elvileg van 2 3 év körüli gyereke és egy felesége. Ha ezek után is elkezdene zaklatni az szerintem a legaljasabb dolog a világon a gyilkosság mellett.


Nah, de megpróbálok nem előítéletes lenni, mint mondtam apám ott lesz és meg fog várni. Holnap megyek az interjúra. Ha pedig nem tetszik, a folyamat ahogyan könyvelnek, akkor még mjndig mondhatom azt, hogy nem érdekel és keresek mást.

máj. 14. 00:22
 19/19 A kérdező kommentje:

Hírek! Befejeztem az interjút. Így első benyomásra normális és kedves embernek tűnik. Annyira pozitívat csalódtam, hogy lehet meggondolom, hogy ide menjek dolgozni. Bár azt mondta, hogy a betanulás időszakában az ő irodájánál szeretné, hogy dolgozzak, hogy lássa, hogy hogyan dolgozom.


Írok majd a további fejleményekről!

Köszönöm a sok tanácsot!

máj. 14. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!