Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem a jelenlegi munkahelyemen, a szakmában pályakezdőként. A munka, a feladatok tetszenek, viszont a légkör elviselhetetlen.

A kollégákra és sajnos a felettesemre nem számíthatok, munkakör átadás az elődömtől nem történt meg. Valamennyire igyekszem feltalálni magamat, viszont a belső szabályzatok annyira cégspecifikusak, hogy a kivitelezés, szabályzat módosításokat egyedül nem tudom megtanítani magamnak. Amit tudok, megcsinálom, viszont elvárás lenne, hogy tudjam, 10 évvel ezelőtt milyen szabályozás volt, az ellenőrzések során mik történtek. Nem voltam jelen ezeken nyilván, de a legszomorúbb, hogy sem a számítógépen, sem papír alapon nincsenek meg a kért dokumentumok.



ápr. 8. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennél a cégnél ezek a dolgok nem fontosak. NEm egy multinál vagy szerintem:)
ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a helyedben. Vagyis nyilván két teljesen egyforma helyzet nincs, de én azt tettem, hogy felmondtam és mivel a szakmámat szeretem, utánajártam hogyan lehet ezt magamnak csinálni, vállalkozásban.
ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem multinál, magyar tulajdonú cég, kb 300 főt foglalkoztat.
ápr. 8. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos voltam benne. A te munkaköröd feladatai csak azért léteznek, mert törvényileg elő vannak írva, de amúgy tesznek rá magasról. Szerintem is jó a kettes meglátása.
ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes..
ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, kifejtenéd?
ápr. 8. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát, ahol nem számítani senkire és mindenre magamba vagyok utalva még a betanulás alatt is akkor azt otthagynám a csába.
ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, igazából én is így vagyok vele... A barátaim győzködnek, hogy örüljek, hogy van hol dolgozni, máshol se jobb, sehol sem tanítanak be.
ápr. 8. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Máshol se jobb? Ilyet az mond aki rosszat akar vagy fingja az egészről. Dolgoztam már több helyen és ahol sz@rság volt ott 1 vagy 1,5év után felmondtam. De volt már pár nap után. De nem biztos, hogy hamar megtalálod a számodra megfelelő helyet. Az viszont hülyeség, sehol sem segítenek és nincs betanítás.
ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!