Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az irodisták miért nézik le a...

Az irodisták miért nézik le a fizikai munkásokat? Az emberek többsége miért becsül többre egy irodistát, mint egy fizikai munkást?

Figyelt kérdés
Nem mindegyik, de én sok esetben ezt tapasztaltam. Az irodisták feleannyit dolgoznak, de pl. sokszor egy gyárban 3 műszakban is dolgoznak.
máj. 12. 16:43
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyári munkások dolgoznak fizikai munkát, hanem pl. eladók, ápolók, takarítók stb.
máj. 12. 17:09
 12/40 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy 3 műszakban dolgozom.
máj. 12. 17:11
 13/40 anonim ***** válasza:
84%
Igazából többnyire pont fordítva van, veled az élen, kérdező. A melósok nagyrésze azt gondolja, hogy a szellemi munka nem munka, nem fárasztó, stb. Holott ez egyáltalán nem így van, de ha még nem volt részed szellemi, idegi kimerülésben, úgyis hiába mondom.
máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Hát szellemileg jobb kimerülni, mint fizikailag.
máj. 12. 17:14
 15/40 anonim ***** válasza:
68%
A melósok saját maguk miatt is vannak rossz helyzetben. Kifúrják azokat akiknek valami munkakörülmény nem felel meg, ezért soha nem változik semmi, azok maradnak akik egyre jobban bírják a strapát. Így nem lesznek soha kellemes munkakörülmények amik nem fárasztják le teljesen a dolgozót. Mondjuk ez az irodára is érvényes, csak ott az odateszik ottmarad típusú emberek tudnak érvényesülni.
máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudod? Mert én már próbáltam mindkettőt. Te is?
máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tapasztalatom, de ha egyes fizikai munkások hangoztatják, hogy az "irodisták" nem csinálnak semmit, bezzeg a "melósok", mit vársz? Köszönjenek előre? Mellesleg feltételezem, hogy az előbbiek között jóval több a képzetlen, kulturálatlan, igénytelen suttyó, persze te nem tartozol közéjük... Én mellesleg alapból még a kukásokat sem nézem le, ahhoz meg kell dolgozni...
máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
74%

Ha annyira nem megy neked a fizikai munka és szidod az irodai dolgozókat, akkor téged mi akadályoz meg abban, hogy irodában dolgozz? Mert itt valaki mindig ezen pattog. De választ sosem kapok erre a kérdésre.

Előtted is ott a lehetőség, hogy változtass. Hajrá!

Nekem már tele a hócipőm ezzel a hozzáállással, hogy irodában az ember nem csinál semmit meg nem fáradhat el. Én nem nézek le senkit, de a magadfajta emberektől tényleg rosszul vagyok.

máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Valaki irodában dolgozik érettségivel, csak azért mert valakinek a rokona. Nekem senki ne írja, hogy nincs ilyen mikor én látom ezt. Aztán látom azt lenező tekintetet, ahogy ez ilyen emberek rám néznek.
máj. 12. 17:30
 20/40 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor ezek az érettségivel rendelkező irodai munkások még sokszor jobban verik a nyálukat, mint akiknek van is valami végzettségük.
máj. 12. 17:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!