Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ilyen kollégákkal...

Mit lehet ilyen kollégákkal csinálni?

Figyelt kérdés

Többségbe kerültek a nők a munkahelyemen,férfiként egy cégnél (HR-esek és bérszámfejtők) dolgozom. Viszont felcsesz már az, hogy napi szinten az a rutin, hogy azt kell kitárgyalni, hogy milyen színű a gyerek taknya. Aztán megy a pletyka, az ismerősök, rokonok, ki milyen körmöt/képet tett fel magáról valahova, majd a Zara, Sinsay, H&M és társai, hogy hol van akció, jó ruha és tudja a franc.

Már frusztrál, hogy ha nem vagyok ott, akkor engem ekéznek, mert a munka miatt nem tudok figyelni minden hülyeségre, és biztos antiszoc vagyok.

A legtöbb feladat ami ki van adva, vagy össze van csapva, vagy le van sózva másra,(rám) a fizetés után sírni persze az megy. Mit lehet ilyenekkel tenni?



máj. 13. 19:44
1 2
 11/18 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én még nem jöttem rá, mi lenne erre a humánus megoldás. A "fogd már be és dolgozzál!" nem tűnik túl diplomatikusnak, bár őszintén sokszor ez kívánkozik ki belőlem. Pláne ha én akkor tudom csinálni a munkámat, ha ők befejezik a sajátjukat és továbbadják nekem.
máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyen emberek vettek körül, akkor én bedugtam a fülhallgatóm, és hallgattam olyan zenét, ami mellett tudtam koncentrálni. Pont leszartam, hogy emiatt antiszociálisnak tartottak, sőt, ha valaki felhozta, akkor el is mondtam neki, hogy tudok én rengeteget beszélni, csak olyan témákról, amik érdekelnek, olyan emberekkel, akiket érdekesnek tartok.
máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De ezek anyukák, miért munkaidőben kell kitargyalni napi szinten, hogy mitől hány be a gyerek vagy- már bocsánat -mitől fosta össze magát? Nekem is van gyerekem, de egyszerűen nem érzek rá késztetést, hogy ezt munkahelyen targyaljam ki. Ahogy a vásárlási szokásaim sem a munkahelyen végzendőek. Anyukák, én megértem,hogy kell a tapasztalatcsere, meg más társaság, biztos, hogy ezeket munkahelyen kell elvégezni?
máj. 14. 04:51
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de mivel puncival a lában közt születtem, engem nem csak munkahelyen találnak be azzal, hogy Zentével zöldet fosiztak, Zente már szalad, Zente nézd milyen cuki, hanem bárhol. És nem csak a többi nő, férfiak is. Ugyanez a körmöd milyen, én körmöm milyen, mit főzünk ma témakör. Férfiaktól a munkahelyen meg a milyen jó volt az ágyban a legutóbbi randija, meg hú ő mennyire bebaszott hétvégén. Senkit. Nem. Érdekel.

Már gondolkoztam azon, hogy ha ilyennel jönnek legközelebb, akkor én is elkezdem részletezni, hogy mekkorát élveztem legutóbb, mikor a párom fogta magát és hozzávágott a falhoz, és nem is tudtam, hogy én ezt élvezem, de ez volt az eddigi legjobb, vagy, hogy milyen jó volt, mikor egy órán át ültem az eligazításon, és végig nagyon kellett szarnom aztán kimehettem, és egy olyan szép, sima, alkarom méretű szart sikerült produkálnom, hogy rendesen azon gondolkoztam, hogy ezt én most elnevezem, hazaviszem és felnevelem. De egyelőre nem engedhetem meg magamnak, hogy kirúgjanak, majd ha már a felmondási időmet töltöm, akkor remélem, lesz alkalmam sokkolni őket ezzel, meg Dömperkéről készült 210 fotó bemutatására válaszként bemutatni ugyanennyi fotót arról, hogy mit főztem, meg hol voltunk túrázni, meg nézd, milyen cukin alszik az uram, meg milyen aranyos a macskám, mert pont annyira érdekelnek bárkit az én privát fotóim a számomra kedves és fontos emberről, vagy állatról, mint amennyire engem érdekel, hogy Dömperke milyen édes a képeken.

Igazad van szerintem, nem a munkahelyre tartozik, de sajnos te vagy kisebbségben (meg én is). Valahogy éld túl, amíg nem találsz jobbat, mert előbb-utóbb muszáj lesz, vagy belekeseredsz.

máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálunk is, és én is nő vagyok.

Fülhallgató, és én szerencsére tudok zene mellett dolgozni. Mert az csak egyféle zaj, ha nincs rajtam füles, akkor meg 5-en pofáznak, röhögcsélnek, plusz még videót is szoktak nézni, na, hát az még kiborító.

máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy fülessel dolgozom.

Az a poén, hogy az ügyfeleink sem különbek. Szívbaj nélkül elmesélik a szülésük legapróbb részleteit is. Meg a lakhatási problémáik, politikai nézeteik.

Na meg amikor a munkatársnőim rákezdenek a pisi műsorra, az aztán a felemelő! Állandóan isznak meg pisilnek, és hallgathatom, hogy húúú de sokat ittam már megint pisilnem kell, jujjj de nagyon kell, tegnap alig bírtam annyira kellett. (bármikor mehetünk wc-re amúgy)

máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy én is nő vagyok.
máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aha, ezek itt is mennek, telefon, tiktok, stb... Nem is értem az ilyenek milyen szűrőn mennek át.
máj. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!