Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen kolleganőt hogyan kezeljek?

Ilyen kolleganőt hogyan kezeljek?

Figyelt kérdés

Konyhán kezdtem dolgozni. A betanulási időszakban vétettem hibákat, ő volt az egyetlen, aki kiakadt ilyenkor. Bármit és bárhogyan teszek, forgatja a szemeit és sutyorog másoknak.

Fontos a kommunikáció, de ő egyszerűen vagy nem kommunikál velem, vagy motyog magában. Persze ilyenkor kiakad, hogy neki ordítania kell.

Ma konkrétan egy kollegánkat kérte meg direkt hangosan, hogy kérdezze meg tőlem, mikor lesz kész a hús.

Már mondtam neki egyszer, hogy szeretném, ha kommunikálna és félretenné az ellenszenves stílust, de csak forgatta a szemét.

Jelenleg ott tartok, hogy ráhagyni a legbölcsebb, csak nagyon hátráltat a viselkedése munka közben.


Én is nő vagyok.


máj. 26. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tűrsz vagy határozottan helyre rakod a némbert.
máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 akkor biztosan aznap mentem be utoljára😂😂
máj. 26. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Az az igazság hogy irigy rád.
máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, te fiatal vagy csinos és ez a baja.
máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 erre már gondoltam, én tök jókedvűen szoktam dolgozni, 50 fokban is dudorászok, ő meg a pokolra kíván mindent.
máj. 26. 22:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő is fiatal, mondjuk kicsit dundibb, de vannak még nála is dundibbak. Lehet tőlük meg fél😅
máj. 26. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Bumm a fejbe
máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is van egy kolléganőm, aki állandóan zümmög.-Mondom mi ez🤔 Mondja énekel.🙉
máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Akkora zajban nem hallja senki, ha dudorászok, de ha valaki motyogva mond nekem valamit a konyha másik felêről, azt meg még úgyse hallom sajnos.
máj. 26. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

#9 mondjuk ez a zümmögős kolléganőm motyogni is szokott. Én zaj nélkül sem értem. Akkor ő a kettötök keveréke lehet.


Egyébként nem jó ráhagyni, ha nem kezel tisztelettel. Még a "fejedre nő"

máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!